1st Team School Position Grade Section
Julianna Bottarini Walter Panas S 12 1
Lauren Kloos Kings Park OH 12 11
Lexi Pawluski Burnt Hills OH 12 2
Makayla Greenfield Williamsville East S 11 6
Sabrina Patricello Walter Panas L 11 1
Yvette Burcescu Walter Panas OH 11 1
2nd Team School Position Grade Section
Hannah Shell Burnt Hills OH 9 2
Lexi Novak Williamsville East OH 12 6
Lindsay Proctor Grand Island S 12 6
Megan Murphy Kings Park L 11 11
Rachel Steffan Williamsville East OH 10 6
Sydney Shotkowski Pelham S 11 1
3rd Team School Position Grade Section
Alex Payne Jamesville DeWitt OH 11 3
Claire Culeton Oswego MH 12 3
Kathryn Amendt Jamesville DeWitt 11 3
Kirstin Loh Hendrick Hudson OH 12 1
Megan Mastro Vestal MH 12 4
Samantha Bothner Pittsford Sutherland OH 12 5
4th Team School Position Grade Section
Demitra Spanos Walter Panas MB 11 1
Julia Vanill West Irondequoit L 11 5
Kiersten Colvin Southside MH 12 8
Marguerita Malone Cornwall OH/RS 12 9
McKenzie Collier South Glens Falls S 11 2
Tatum Lafrance Massena S/OH 12 10
5th Team School Position Grade Section
Camryn Bancroft West Hampton Beach MH 12 11
Claire Brandon Grand Island OH 11 6
Jillian Graham Wantaugh OH 12 8
Julie Milbrand North Tonawanda MH 12 6
Rachael Colombo Wallkill MH 12 9
Toni Fiore Yorktown MH 12 1
1st Team School Position Grade Section
Alea Steigerwald Penfield S 12 5
Johana Gregory Penfield MH 12 5
Julia Paliwodzinski Shenendehowa S 11 2
Mackenzie Cole Connetquot L 11 11
Nicole Adams Shenendehowa MB 11 2
Nicole Migliozzi Connetquot S 11 11
2nd Team School Position Grade Section
Cassandra Patsos Connetquot MH 11 11
Emily Harnischfeger Penfield OH 12 5
Gabi Jankowski Corning RS 11 4
Meghan Neelon Clarence S/RS 12 6
Michelle Voyer Baldwinsville OH 12 3
Sophia Sariego Corning MH 12 4
3rd Team School Position Grade Section
Amanda Dake Victor OH 11 5
Charlotte Macken Shenendehowa L 11 2
Jamie Smith Massapequa S 12 8
Julia Kuowski Lancaster OH 11 6
Maddie Stone Baldwinsville S 11 3
Mychael Vernon Ossining OH 9 1
4th Team School Position Grade Section
Hayley Anderson Smithtown East OH 12 11
Katie McLoughlin Ursuline MH 12 1
Laiken Fox Ballston Spa OH 12 2
Molly CLayton Minisink L 12 9
Nadia Lau Ossining L 11 1
Shannon Brooks Massapequa OH 12 8
5th Team School Position Grade Section
Bridget Wiley Minisink S/RS 12 9
Carolyn King West Genesee MH 11 3
Carrie Stewart Victor OH 11 5
Kiahnna Titus Baldwinsville OH 12 3
Melissa Ratzel Clarence MH 11 6
Suzy Boulay Kingston L 12 9
1st Team School Position Grade Section
Bella Coleman Owego RS 12 4
Brinn Shaughnessy Owego OH 11 4
Grace Chlebove Honeoye Falls-Lima OH 11 5
Jillian Kurtic Honeoye Falls-Lima MH 12 5
Lauren Wilke Bayport Blue Point S 11 11
Regan Collier Hogan Hudson Falls OH 11 2
2nd Team School Position Grade Section
Alison Palermo Seaford L 12 8
Danielle Taedesco Cazenovia MH 12 3
Emma Davern Bayport Blue Point L 12 11
Makenna Kallin Owego OH 12 4
Molly Carges Cazenovia MH 12 3
Molly Taylor Honeoye Falls-Lima S 12 5
3rd Team School Position Grade Section
Brooke Bjelko Beekmantown MH 12 7
Caleigh Carr Westlake S 12 1
Julia Carter Maryvale OH 11 6
Moria Hogan Hudson Falls MH 11 2
Taylor Higgins Peru OH 12 7
Taylor Perry Ogdensburg Free Academy S 12 10
4th Team School Position Grade Section
Alena McKelvey City Honors OH 11 6
Anna Dussault Alden S 12 6
Jessica D?Auria Our Lady of Lourdes OH 12 1
Jordan Marshall Broadalbin Perth OH 12 2
Kelly Martin Westlake MH 12 1
Samantha Schroeder Mineola OH 11 8
5th Team School Position Grade Section
Chanyce Powell Albion MH 12 6
Charley Nyzio Rondout L 12 9
Kendyl Gorick Windsor OH 11 4
Mackenzie Martin Westhill S 10 3
Mia Cergol John Glenn 11
Nini Sher Spackenkill OH 11 9
1st Team School Position Grade Section
Britnay Kenyon Galway MH 11 2
Diana Locoteta East Rockaway OH 12 8
Jaclyn Smith Pawling S/OH 12 1
Lindsay Zawisa Galway MH 10 2
Molly Breier Eden OH 12 6
Sam Burgio Eden OH 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Alyssa Durski Eden S 12 6
Andrea Coyle Caledonia-Mumford OH 11 5
Clara Lombardo Pawling S/OH 12 1
Emily Bablin Vooreheesville OH 11 2
Sam Logan Eden MH 11 6
Sierra Keim Portville OH 10 6
3rd Team School Position Grade Section
Beth Miller Portville MH 10 6
Lauren Burke Byron-Bergen S/OH 11 5
Nicole Khater Northeastern Clinton MH 12 7
Olivia Howland Tioga OH 12 4
Rhiannon Abrams Lafayette S 12 3
Taylor Sherman LeRoy S 11 5
4th Team School Position Grade Section
Abigail Selfridge Bainbridge-Guilford S/H 10 4
Anna Booz Rhinebeck S 11 9
Brianna Wrightsman Millbrook DS/L 11 9
Elizabeth Robbins Stony Brook L 9 11
Maria Gonzalez Watkins Glen 11 11 4
Sophia Powless Lafayette MH 12 3
5th Team School Position Grade Section
Emma Smith Galway OH 10 2
Gabriella Maggi Dobbs Ferry OH 12 1
Katie Pitcher Hannibal MH 11 3
Laura Kuhlmann Pawling MH 10 1
Stefanie Ledwith Geneseo S 11 5
Taydem Printup Akron OH 12 6
1st Team School Position Grade Section
Autumn Aubry Argyle L 11 2
Bridget Brogan Bishop Ludden OH 12 3
Danielle Sill Argyle OH 11 2
Kiera Costello Tuxedo OH 11 9
Maddy Bowen Panama OH 10 6
Tara Sweeney Panama RS 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Aurora DeShaies Bishop Ludden OH 10 3
Emily Dowling Tuxedo S 12 9
Hannah Krautwurst Bishop Kearney OH 12 5
Jessie Wilson Argyle MH 11 2
Lydia Bernard Honeoye OH 12 5
Quinn Payne Panama S 11 6
3rd Team School Position Grade Section
Angela Filkov North Collins S 12 6
Annie Heyen Bishop Kearney L 12 5
Jesie Getty Hartford MH 12 2
Rachel Behrent Seward DS/OH 12 9
Riley Howe Cuba-Rushford OH 11 5
Savannah Fiorino Chateaugay OH 12 10
4th Team School Position Grade Section
Cailyn Harrington Hartford OH 11 2
Kate Howe Cuba-Rushford S 9 5
Kendall Mancuso Bishop Grimes OH 11 3
Laura Annen Honeoye S 12 5
Madison Saleman Delaware Academy OH 12 4
Sam Houck Bishop Grimes S 12 3
5th Team School Position Grade Section
Grace Harriman Chateaugay S 11 10
Marissa Hamilton Ellicottville OH 12 6
1st Team School Position Grade Section
Carly Shifflet Williamsville East OH 12 6
Katie Isaken Burnt Hills-Ballston Lake DS/L 12 2
Natalie Schurman Burnt Hills-Ballston Lake OH 12 2
Sabrina Patriciello Walter Panas L 10 1
Stephanie Cornwall Kings Park S 12 11
Yvette Burcescu Walter Panas OH 10 1
2nd Team School Position Grade Section
Bridget Walsh Walter Panas MH 12 1
Jaclyn Wilton Kings Park OH 12 11
Lauren Kloos Kings Park OH 11 11
Lexi Novak Williamsville East OH 11 6
Natalie Albright Burnt Hills-Ballston Lake MH/OH 12 2
Sam Mendelshon Williamsville East L 12 6
3rd Team School Position Grade Section
Aliah Bowllan Pittsford Sutherland L 12 5
Andrea Allen Pittsford Sutherland S 12 5
Clara Culeton Oswego MH 11 3
Haley Labo Wantagh OH 12 8
Kaitlin Murphy Cornwall MH 12 9
Megyan Merrill Horseheads OH 12 4
4th Team School Position Grade Section
Hannah Stewart Victor OH 12 5
Karly Oliver Horseheads OH 12 4
Nicole Hilton Wantagh MH 12 8
Raachel Reusch Sweet Home MH 12 6
Sara DelBrocco Oswego MH 11 3
Taylor McCarthy John Jay-Cross River OH 12 1
5th Team School Position Grade Section
Arianna Brierton Westhampton Beach OH 12 11
Gabby Ayzenberg Long Beach OH 11 8
Hope Newkirk Warwick OH 12 9
Melissa Murphy Jamesville-DeWitt OH 12 3
Rebecca Williams Cornwall S/RS 12 9
Shannon Ryan Columbia OH 12 2
1st Team School Position Grade Section
Gabby Amelio Pine Bush S/OH 12 9
MacKenzie Cole Connetquot DS 10 11
Meghan Neelon Clarence S/OH 11 6
Nicole Adams Shenendehowa MH 10 2
Nicole Migliozzi Connetquot S 10 11
Sarah Smith Pine Bush OH 12 9
2nd Team School Position Grade Section
Allie Smith Webster Schroeder OH 12 5
Cassandra Patsos Connetquot MH 10 11
Charlotte Macken Shenendehowa L/S 10 2
Julia Paliwodzinski Shenendehowa S/OH 11 2
Karley King Clarence OH 12 6
Zara Velez Pine Bush RS 12 9
3rd Team School Position Grade Section
Abby May Baldwinsville OH 12 3
Emily Pascale Baldwinsville L/S 12 3
Jamie Smith Massapequa S/RS 11 8
Kristine Fink Scarsdale OH 12 1
Michelle Voyer Baldwinsville MH 11 3
Tatiana Tianglo Scarsdale MH 12 1
4th Team School Position Grade Section
Hannah Cannon Mercy S 12 5
Julia Kurowski Lancaster OH 10 6
Kole Pollock Massapequa OH/MH 12 8
Lauren Fie Corning Painted Post MH 12 4
Maddie Barberon JJEF MH 12 1
Samantha Wolf Liverpool L 12 3
5th Team School Position Grade Section
Alea Steigerwald Penfield S 11 5
Alex Stein Ward-Melville OH 12 11
Alyssa Babinger Lancaster OH 11 6
Amber Smith Webster Schroeder OH 12 5
Haley Anderson Smithtown East OH 11 11
Maddie VanPelt Valley Central OH 12 9
1st Team School Position Grade Section
Alexis Groark John Glenn OH 12 11
Bella Coleman Owego S 11 4
Delaney Martin Westhill OH 12 3
Grace Cergol John Glenn OH 12 11
Kim Lavender Owego RS 12 4
Tanner Barton Hudson Falls MH 12 2
2nd Team School Position Grade Section
Camryn Ackley John Glenn L 12 11
Emily Barthelmes Hendrick Hudson S 12 1
Gillian Kurtic Honeoye Falls-Lima MH 11 5
Katie Clouse Hudson Falls S 12 2
Kayla Snyder Owego MH 12 4
Melissa Newcomb Westhill MH 12 3
3rd Team School Position Grade Section
Chanyce Powell Albion OH 12 6
Jordan Earl Rondout OH 12 9
Kelsee Soule Albion OH 12 6
Lauren Hansen Baypoint MH 12 11
Lindsay Pelacio Hendrick Hudson L 12 1
Sophie Dandola Seaford OH 12 8
4th Team School Position Grade Section
Erin Russell Seaford S 12 8
Grace Chlebove Honeoye Falls-Lima OH 10 5
Mira Bozman Rondout S/RS 11 9
Molly Ulrich Homer L 12 3
Nicolina Chenard Ardsley OH 12 1
Shannon Wren Lynbrook OH 12 8
5th Team School Position Grade Section
Elena Grossman Iroquois MH 12 6
Gillian Stieglitz Hendrick Hudson OH 12 1
Michaela LaFountain Beekmantown S 12 7
Morgan Schultz Red Hook S 12 9
Sabrina Sunday Massena MH 12 10
Stephanie Rizzo Westlake S 12 1
1st Team School Position Grade Section
Gabby Smith Broadalbin-Perth S 12 2
Kathryn Zaloom Mattituck OH 10 11
Liz Halpern Millbrook H 12 9
Megan Fergus Millbrook MH 12 9
Meghan Ballou Eden OH 12 6
Sam Burgio Eden OH 11 6
2nd Team School Position Grade Section
Carly Doorhy Mattituck S 12 11
Danielle Tedesco Cazenovia MH 11 3
Julia Panepinto City Honors S 12 6
Kayla Gusikoff Millbrook S 11 9
Molly Brier Eden L 11 6
Zoe Simonson Broadalbin-Perth OH 12 2
3rd Team School Position Grade Section
Gianna Cruz Fonda OH 12 2
Jaclyn Smith Pawling OH 11 1
Jordan Marshall Broadalbin-Perth OH/RS 12 2
Naomi Hyde LeRoy MH 12 5
Sally Rudney Southwestern OH 12 6
Shea Norton Notre Dame MH 12 5
4th Team School Position Grade Section
Alexis Demitrovic Dobbs Ferry OH 12 1
Amanda Pike Watkins Glen MH 11 4
Ava Viscovi LeRoy OH 10 5
Clara Lomardo Pawling S 11 1
Katie Meadows Chautauqua Lake S 12 6
Molly Carges Cazenovia OH 12 3
5th Team School Position Grade Section
Anilee Sher Spackenkill OH 10 9
Brianna Higgins Plattsburgh OH 12 7
Brittany Brooks Salmon River OH 12 10
Jessica Hastings Wheatley OH 10 8
Lindsey Luce Attica S 12 5
Margot Zamet Babylon MH 12 11
1st Team School Position Grade Section
Kaylee Bumpus Mayfield OH/S 12 2
Lauren Etta Haldane OH 12 1
Lydia Lukowski Portville OH 12 6
Malley Bowen Tioga S 12 4
Melissa Tringali Haldane L 12 1
Sierra Keim Portville OH 9 6
2nd Team School Position Grade Section
Ashley Madeiros Mayfield S/DS 12 2
Brianna Eagan Mayfield OH/S/DS 12 2
Brittany Vergason Tioga OH 12 4
Brooke Valos Haldane S/OH 11 1
Haley Unverdorben Portville S 10 6
Sarah Miller Harpursville OH 12 4
3rd Team School Position Grade Section
Andrea Coyle Caledonia-Mumford OH 10 5
Ashley Starzyk Pine Plains MH 11 9
Graceann Bennett Lake George S/MH 9 2
Lydia Barnard Honeoye OH 11 5
Martha Schumacher Tioga MH 10 4
Sophia Powless Lafayette MH 11 3
4th Team School Position Grade Section
Bailey Munges South Seneca S 11 5
Bryanna D'Agostino Byron-Bergen OH 12 5
Hailey Cornish Honeoye S 12 5
Kenna McCarthy Shelter Island S 12 11
Miranda Goss Randolph S 12 6
Rhiannon Abrams Lafayette S 11 3
5th Team School Position Grade Section
Brenna Garrett Lake Placid S 12 7
Emma Meore Tuxedo OH 12 9
Jasmine Filkov North Collins S 12 6
Kaylee Wilson Argyle S 12 2
Kim Reville Chateaugay OH 12 10
Margaret Michalak Shelter Island OH 12 11
1st Team School Position Grade Section
Aliah Bowllan Pittsford Sutherland L 11 5
Amanda Gannon Kings Park OH 12 11
Andrea Allen Pittsford Sutherland S 11 5
Jessica Dillon Burnt Hills S 12 2
Natalie Schurman Burnt Hills OH 11 2
Santita Ebangwese Pittsford Sutherland MH 12 5
Theresa Swertfager John Jay L 12 1
2nd Team School Position Grade Section
Carly Shifflet Williamsville East OH 11 6
Elisabeth Estep Horseheads L 12 4
Julia Mines John Jay OH 11 1
Kathleen Benson Kings Park MH 12 11
Kelly Waters Burnt Hills MH 11 2
Lexi Novak Williamsville East OH 10 6
Marguerite Dillon Oswego OH 12 3
3rd Team School Position Grade Section
Catalina Munoz Yorktown OH 1 1
Emily Anastasi Cornwall L 11 9
Katie Murphy Cornwall MH 11 9
Krista Loran Massena OH 12 10
Maya Shabbir South Side RS 12 8
Sarah Blowers Pittsford Sutherland OH 11 5
Sydney Gabriel Southside S 12 8
4th Team School Position Grade Section
Gabby Hansen North Tonawanda OH 12 6
Karly Oliver Horseheads OH 11 4
Lauren Schreiner Williamsville North OH 12 6
Rachel Reusch Sweet Home MH 11 6
Reilly Patrick Oswego S/OH 12 3
Taryn Horgan Yorktown MH 12 1
Taylor Hite Hamburg S 12 6
1st Team School Position Grade Section
Abby Beecher Penfield L 12 5
Emma Stoltz Penfield MH 12 5
Julia Hrycyk Suffern L 12 1
Lauren Canterbury Shenendehowa OH 12 2
Mikayla Porr Massapequa L 12 2
Samantha Uline Suffern S 12 1
Taylor Cimillo Suffern OH 12 1
2nd Team School Position Grade Section
Ally Smith Webster Schroeder OH 11 5
Colleen Connelly Shenendehowa RS 12 2
Gabbi Pacette Clarence OH 12 6
Jamie Schlesinger Massapequa S/RS 12 8
McKyla Brooks Frontier MH 12 6
Meghan Neelon Clarence S/OH 10 6
Shayna Webber Baldwinsville MH 12 3
3rd Team School Position Grade Section
Erica Cappellino Penfield OH 12 5
Hannah Cannon Mercy S 11 5
Karley King Clarence OH 11 6
Mackenzie Cole Connetquot L 9 11
Madeline Taylor Corning L 12 4
Rachel Aiello Baldwinsville MH 12 3
Rebecca Stap Pine Bush MH 12 9
4th Team School Position Grade Section
Annie Singh Clarkstown South OH 12 1
Cassandra Patsos Connetquot 11
Gabriella Amelio Pine Bush S 11 9
Kendra Harlow Smithtown East 11
Liz Tobey Monroe-Woodbury OH/S 12 9
Samantha Wolf Liverpool L 11 3
Taylor Murphy Shenendehowa MH 12 2
1st Team School Position Grade Section
Grace Cergol John Glenn S 11 11
Jessica Miller Williamsville South RS 12 6
Madison Clark Williamsville South S 12 6
Melissa Postik Williamsville South OH 11 6
Nicolina Chenard Ardsley OH 11 1
Simi Familusi John Glenn MH 12 11
Tanner Barton Hudson Falls MH 11 2
2nd Team School Position Grade Section
Carrie Farr Owego S 12 4
Hayley Kmetz Ardsley RS 12 1
Katie Clouse Hudson Falls S 11 2
Lauren Bandera Solvay S 11 3
Maddy Joseph Honeoye Falls-Lima OH 12 5
Rebecca St.Paul John Glenn MH 12 11
Stephanie Milillo Lynbrook L 11 8
3rd Team School Position Grade Section
Abbey Manning Owego L 12 4
Annie Stock Johnstown OH 12 2
Grace Chlebove Honeoye Falls-Lima OH 9 5
Grace Kelly Beekmantown MH 12 7
Jackie Allen Solvay OH 11 3
Kelsey Wager Goshen S 12 9
Nicoletta DiCocco Bay Blue Point OH 12 11
4th Team School Position Grade Section
Emily Cottrell Homer OH 12 3
Katey Merenyi Goshen OH 12 9
Lauren Hansen Bay Blue Point MH 11 11
Michaela LaFountain Beekmantown S 11 7
Nia Diaz Nanuet MH 12 1
Shannon Wren Lynbrook MH 11 8
Tara Maloney Mineola MH 11 8
1st Team School Position Grade Section
Chelsea LeBlanc Broadalbin Perth MH 12 2
Emilie Reimer Mattituck MH 12 11
Kailey Ballou Eden MH 12 6
Meghan Ballou Eden MH 11 6
Nur Sher Spackenkill S 12 9
Sam Burgio Eden OH 10 6
Zoe Simonson Broadalbin Perth OH 11 2
2nd Team School Position Grade Section
Abigail Kelley Byron-Bergen MH 12 5
Brianna McKee Spackenkill OH 12 9
Danielle Tedesco Cazenovia MH 10 3
Delaney Dower Oneonta L 12 4
Delaney Martin Westhill OH 11 3
Megan Ryder Broadalbin Perth RS 11 2
Phurlamu Sherpa Mattituck DS 11 11
3rd Team School Position Grade Section
Alexandra Lincoln Ausable Valley L 12 7
Alexis Demitrivic Dobbs Ferry RS 11 1
Ashley West Loudenville Christian S/RS 12 2
CeCe Cordero Midlakes OH 12 5
Kimberly McCann East Rockaway S 12 8
Lauren Burke Byron-Bergen S 9 5
Sky Hoover Ogdensburg Free Academy OH 12 10
4th Team School Position Grade Section
Emily Dea-Jue Dobbs Ferry OH 11 1
Georgia O'Leary Lake Placid OH 12 7
Lindsay Brown Ausable Valley MH 12 7
Margot Zamet Babylon 11
Merdith Dignan Millbrook S 12 9
Sally Rudny Southwestern OH 12 6
Taylor Mohan Spackenkill OH 12 9
1st Team School Position Grade Section
Kelly Vahos Haldane MH 12 1
McKenna Maycock Randolph OH 12 6
Nicole Etta Haldane S/OH 11 1
Peyton Robinson Bloomfield S/OH 12 5
Shaina Griffin Portville OH 12 6
Shea Norton Notre Dame MH 11 5
Taylor Lee Portville OH 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Brittany Orminski Galway OH 12 2
Caitlin Miller Chateaugay S/OH 12 10
Lydia Barnard Honeoye OH 10 5
Lydia Lumkowski Portville 6
Madison Paugh Harpursville OH/M 12 4
Melissa Tringali Haldane L 12 1
Sarah Miller Harpursville OH/M 11 4
3rd Team School Position Grade Section
Annalee Eigo Lake George L 11 2
Carly Howe Waterford MH 12 2
Katie Moos SS Seward L 12 9
Kenna McCarthy Shelter Island 11
Maggie Coulter LaFayette L 12 3
Rachel Behrent SS Seward S/OH 10 9
Shelby Yanulavich Chateaugay OH 12 10
4th Team School Position Grade Section
Hailey Cornish Honeoye S/OH 11 5
Jenna Einink Chautuaqua Lake MH 12 6
Mallory Bosen Tioga S/OH 11 4
MaryBernadtte Bocaccio Notre Dame OH 12 5
Rachael Nicholls Geneseo OH 12 5
Sophia Powless LaFayette MH 10 3
1st Team School Position Grade Section
Alex Jurgens Cornwell S 12 9
Aliah Bowlan Pittsford-Sutherland L 10 5
Jessica Dillon Burnt Hills Ballston Lake S/OH 11 2
Kathleen Schurmann Burnt Hills Ballston Lake OH 12 2
Kendall Corcoran Kings Park S 12 11
Luisa Schirmer Pittsford-Sutherland OH 12 5
2nd Team School Position Grade Section
Andrea Allen Pittsford-Sutherland S 10 5
Jenna Reeser Sweet Home OH 12 6
Joelle Goldstein Kings Park OH 12 11
Kayla Principato Southside RS 12 8
Natalie Schurmann Burnt Hills Ballston Lake OH 10 2
Tara Mirabile Cornwell OH 12 9
3rd Team School Position Grade Section
Carly Schifflet Williamsville East OH 10 6
Kristen Sweeney Yorktown OH 12 1
Logan Wiezidlowski Horseheads MH 12 4
Marguerite Dillon Oswego OH 11 3
Rachel Reusch Sweet Home MH 10 6
Santita Ebangwese Pittsford-Sutherland MH 11 5
4th Team School Position Grade Section
Danielle DeIuilo Yorktown S 12 1
Elisabeth Estep Horseheads L 11 4
Erica Atkins Oswego OH 12 3
Gabby Hansen North Tonawanda OH 11 6
Taylor Hite Hamburg S/OH 11 6
Theresa Swartfeger John Jay L 11 1
1st Team School Position Grade Section
Emily Costello Mercy MH 12 5
Katie Vedilago Massapequa S 12 8
Lexi Lagoy Baldwinsville MH 12 3
Madison Whitney Baldwinsville OH 12 3
Megan Theiller John Jay OH 12 1
Terese Cannon Mercy MH 12 5
2nd Team School Position Grade Section
Courtney Barbara John Jay OH 12 1
Emily Richards Penfield OH 12 5
Hannah Cannon Mercy S 10 5
Justine Abbate Massapequa OH 12 8
Melissa Voyer Baldwinsville RS 12 3
Syd Rojek Frontier S 12 6
3rd Team School Position Grade Section
Dani Nizich Smithtown East S 12 11
Hayley Macken Shenendehowa OH 11 2
Madeline Taylor Corning L 11 4
McKyla Brooks Frontier MH 11 6
Meg Warrington Lancaster MH 12 6
Noelle Poloncarz Orchard Park S 12 6
4th Team School Position Grade Section
Chelsea Barberan John Jay L 12 1
Kaitlyn Long Frontier L 12 6
Katie McKrell Webster Schroeder S 12 5
Liz Tobey Monroe Woodbury OH/S 11 9
Mikalya Porr Massapequa L 11 8
Olivia Furness Corning S 12 4
1st Team School Position Grade Section
Abby Manning Owego L 11 4
Annie Stock Johnstown OH 11 2
Brianne O’Rourke Johnstown MH 12 2
Kim Lavender Owego RS 10 4
Paige Shaughnessy Owego OH 12 4
Stephanie Viteritti John Glenn S 12 11
2nd Team School Position Grade Section
Annaleigh Gedney Westhill S 12 3
Arden Bonzo Honeoye Falls-Lima RS 11 5
Gabby Kempski Hendrik Hudson OH 12 1
Maddy Joseph Honeoye Falls-Lima OH 11 5
Rachel Merrill Owego MH 12 4
Simi Familusi John Glenn MH 11 11
3rd Team School Position Grade Section
Delaney Martin Westhill OH 10 3
Jenna Falkner Starpoint RS 11 6
Jessica Rini Seaford MH 12 8
Morgan Loh Hendrik Hudson MH 11 1
Rachel Lamica Franklin Academy OH 12 10
Shannon Ryan Beekmantown MH 11 7
4th Team School Position Grade Section
Aubrey Bianco Marlboro S 12 9
Grace Kelly Beekmantown MH 11 7
Hayley Kmetz Ardsley RS 11 1
Kelsee Soule Albion OH 10 6
Raya O’Neal East Hampton S 12 11
Tessa Engel Batavia OH 10 5
1st Team School Position Grade Section
Amanda Critelli Millbrook L 12 9
Heather Holscher Eden OH/MB 12 6
Lainy Pierce Eden OH 12 6
Libby Bjork Vorheesville S 12 2
Meredith Dignan Millbrook S 11 9
Shannon Dwyer Mattituck 12 11
2nd Team School Position Grade Section
Brittany Herrick Oneonta MH 12 4
Brittany Merrell Byron-Bergen OH 12 5
Caroline Bablin Vorheesville MH 10 2
Emilie Reimer Mattituck 11 11
Kaley Ballou Eden OH 11 6
Meghan Ballou Eden MH 10 6
3rd Team School Position Grade Section
Alexis Demitrovic Dobbs Ferry S 10 1
Krissy Wells Oneonta S 12 4
Lauren Deming Waterloo MH 12 5
Lexis Peterson Windsor MH 12 4
Madison Gabor Cazenovia S 12 3
Sally Rudny Southwestern OH 10 6
4th Team School Position Grade Section
Audrey Ouimet Millbrook RS 12 9
Dominique Lyons Cazenovia MH 12 3
Lindsay Kim Blindbrook OH 11 1
Miranda Sheffer Ausable Valley S/RS 12 7
Noelle Miller Ausable Valley MH 12 7
TBA TBA - 12 0
1st Team School Position Grade Section
Carly Howe Waterford-Half Moon MH 11 2
Cierra Farmer Randolph MH 12 6
Jessica Godfrey Tioga OH 12 4
Katie Cunningham Haldane OH 12 1
Kelly Vahos Haldane MH 11 1
McKenna Maycock Randolph OH 11 6
2nd Team School Position Grade Section
Alexis Terette Randolph S 12 6
Erin Colligan Shelter Island OH 10 11
Malley Bowen Tioga S 10 4
Peyton Robinson Bloomfield S 11 5
Sara Chirico Haldane S 12 1
Skye Schumacher Lafayette MH 12 3
3rd Team School Position Grade Section
Caitlin Miller Chateaguy S 11 7
Kayla Holterman Seward OH 12 9
Madison Paugh Harpursville OH 11 4
Melanie Taylor Notre Dame OH 12 5
Rachael Nicholls Geneseo OH 11 5
Shaina Griffin Portville OH 11 6
4th Team School Position Grade Section
Alexis Swagler Tioga MH 12 4
Ali Noll Notre Dame S 12 5
Alisha Szumegaia Forestville OH 12 6
Kim Kocot Seward OH 12 9
Maggie Wheeler Geneseo OS 12 5
Miranda Eagan Mayfield 12 2
1st Team School Position Grade Section
Alliah Bowllan Pittsford Sutherland L 9 5
Amanda Gannon Kings Park MH 10 11
Bridgette Burcescu Walter Panas OH 11 1
Luisa Schirmer Pittsford Sutherland OH 11 5
Molly McCormick Burnt Hills-Ballston Lake OH 12 2
Siena Wilder Burnt Hills-Ballston Lake L 12 2
2nd Team School Position Grade Section
Andrea Buchanan Hamburg OH 12 6
Cassie O’Hara Victor MH 12 5
Erica Moser Williamsville East OH 12 6
Jessica Dillon Burnt Hills-Ballston Lake S/OH 10 2
Joelle Goldstein Kings Park OH 11 11
Shaina Campbell Walter Panas MH 11 1
3rd Team School Position Grade Section
Alexandria Jurgens Cornwall S/RS 11 9
Allison Glass South Side OH 12 8
Cortnie Purce Oswego OH 11 3
Elisabeth Estep Horseheads L 10 4
Tara Mirabile Cornwall OH 11 9
Taylor Hite Hamburg S/RS 10 6
4th Team School Position Grade Section
Brooke Meader Queensbury S/RS 12 2
Deanna Mostow South Side L 12 8
Erica Atkins Oswego OH 11 3
Lauren Biolsi Ursuline OH 12 1
Logan Wieziolowski Horseheads MH 11 4
Paige Carpluk Bellport 12 11
1st Team School Position Grade Section
Danielle Sayler Baldwinsville L 12 3
Emily Astarita Ward-Melville OH 12 11
Emily Costello Mercy OH 11 5
Gabby Vetere Mercy MH 12 5
Lexi LaGoy Baldwinsville MH 11 3
Taylor Carroll Clarkstown South OH 12 1
2nd Team School Position Grade Section
Haley MacKen Shenendehowa S 10 2
Kristin Bendy Ward-Melville MH 12 11
Madaline Taylor Corning HS L 10 4
MaryEllen Devic Orchard Park MH 12 6
Maureen Thayer Baldwinsville S 12 3
Therese Cannon Mercy MH 11 5
3rd Team School Position Grade Section
Emily Richards Penfield OH 11 5
Kianna Carroll Clarkstown South OH 11 1
Lauren VanBuren Massapequa OH 12 8
Meredith Przybocki Pine Bush OH 12 9
Noelle Polencarz Orchard Park S 11 6
Sydney Rojek Frontier S 11 6
4th Team School Position Grade Section
Emily Clemens Lindenhurst S/OH 12 11
Ivanka Temnyck Fayetteville-Manlius OH 12 3
Katie McKrell Webster Schroeder S 11 5
Megan Theiller John Jay-East Fishkill OH 11 1
Quincy Kinzel Guilderland OH 12 2
Rebecca Briggs Pine Bush MH 12 9
1st Team School Position Grade Section
Annie Stock Johnstown OH 10 2
Helen Gandler Pelham OH 12 1
Jackie Malusa John Glenn MH 12 11
Joanna Dean Skaneatles OH 12 3
Julianna Augustine Skaneatles MH 12 3
Kasey Muchnicki John Glenn L 12 11
2nd Team School Position Grade Section
Brianna Spears Olean S 12 6
Devon Landers Marcellus MH 12 3
Janelle Shaffer Olean OH 11 6
Shannon Ryan Beekmantown MH 10 7
Tori Bowser Pelham MH 10 1
Zara Hyde Johnstown S 12 2
3rd Team School Position Grade Section
Cady Messmer Albion OH 12 6
Carlee Corkery Hendrik Hudson MH 12 1
Janisa Benedict Massena MH 12 10
Kendra LaFountain Beekmantown L 12 7
Lauren Edwards Owego S 12 4
Rachel Rineda Schalmont OH 11 2
4th Team School Position Grade Section
Brittany Herrick Oneonta MH 11 4
Celia Cordero Midlakes OH 10 5
Jess Cost Marcellus S 12 3
Kelsey Jankowiak Iroquois OH 12 6
Madison Joseph Honeoye Falls-Lima OH 10 5
Raya O’Neal Easthampton S 11 11
1st Team School Position Grade Section
Amanda Riebe Millbrook OH 12 9
Carolyn Bablon Voorheesville MH 11 2
Heather Holsher Eden MH 11 6
Lainy Pierce Eden OH 11 6
Libby Bjork Voorheesville S 11 2
Megan McCarthy Eden MH 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Brianna Goodfellow Babylon OH 12 11
Katelyn Warren TA Edison MH 11 4
Katlyn Tyler LeRoy OH 12 5
Lauren Deming Waterloo MH 11 5
Meredith Dignan Millbrook S 10 9
Michelle Woychak TA Edison OH 11 4
3rd Team School Position Grade Section
Jordan Raupers Waverly S/RS 11 4
Lindsay Bryer Wilson S 12 6
Lindsay Johnson Waterloo MH 11 5
Miranda Sheffer Ausable Valley OH 11 7
Shannon Gunnell Falconer OH 12 6
Sierra Godfellow Greenville MH 12 2
4th Team School Position Grade Section
Carolyn Erbe Kennedy Catholic MH 11 1
Felicia Barr Ogdensburg OH 12 10
Lexi Payne Hoosic Valley L 12 2
Nicole Smoke Salmon River S 12 10
Noelle Miller Ausable Valley MH 11 7
Shelby Kostal Greenport OH 11 11
1st Team School Position Grade Section
Courtney Scanlan Ellicottville MH 11 6
Gwenn Harsha Hartford OH 12 2
Janae Hamilton Ellicottville MH 12 6
Lauren Etta Haldane S/OH 12 1
Madison Szpaicher Ellicottville OH 12 6
Skye Schumacher Lafayette MH 11 3
2nd Team School Position Grade Section
Bryanna Godfrey Tioga OH 11 4
Katie Clarke Lafayette MH 12 3
Kelly Vanos Haldane MH 10 1
Kelsy Cornish Honeoye OH 12 5
Morgan Wicks Hartford MH 12 2
Ryenn Smith Lyons OH 12 5
3rd Team School Position Grade Section
Aubrie Johnson Geneseo MH 12 5
Caitlin Miller Chateaugay S 10 10
McKenna Maycock Randolph OH 10 6
Nicole Curley John Coleman Catholic OH 11 9
Ryenne Dugan Forestville S 12 6
Sara Crandall Cattaraugus-Little Valley OH 11 6
4th Team School Position Grade Section
Alyssa Salerno Argyle S/RS 11 2
Hannah Charland Northern Adirondack OH 12 7
Jenna Einink Chautauqua Lake MH 10 6
Justine Zink Portville MH 12 6
Lauren Binnert Hammondsport S 12 5
Riley Norton Notre Dame MH 12 5
1st Team School Position Grade Section
Lizzie Morton Burnt Hills-Ballston Lake MH 12 2
Madi Wickens Our Lady of Mercy S 11 5
Natalie Ziskin Burnt Hills-Ballston Lake S 12 2
Olivia Jebb Cornwall OH 12 9
Siena Wilder Burnt Hills-Ballston Lake L 11 2
Terese Cannon Our Lady of Mercy OH 10 5
2nd Team School Position Grade Section
Emily Costello Our Lady of Mercy OH 10 5
Emily Hopkins Williamsville North S 11 6
Jessica Levonik Kings Park MH 12 11
Joelle Goldstein Kings Park OH 10 11
Julia Anderson Cornwall OH 12 9
Nikki Attea Williamsville North OH 12 6
3rd Team School Position Grade Section
Alicia Porack Hamburg L 12 6
Erica Moser Williamsville East OH 11 6
Jenny Ilibassi Wantagh OH 12 8
Jessica Segal Harrison S 12 1
Jill Darpino Union-Endicott OH 12 4
Kelsey Ray Horseheads MH 12 4
4th Team School Position Grade Section
Allison Glass Southside OH 11 8
Delaney Laeper North Tonawanda OH 12 6
Kayla Fessler Victor L 12 5
Luisa Schirmer Pittsford Sutherland OH 10 5
Molly McCarthy Ursaline L 12 1
Vivian Burcescu Walter Panas MH 12 1
1st Team School Position Grade Section
Allegra Lee Bell Baldwinsville MH 11 3
Allison Cappellino Penfield OH 12 5
Gaylen Fronk Penfield S 12 5
Paulina Rein Baldwinsville RS/OH 12 3
Sarah Klaben Baldwinsville OH 11 3
Shannon Albright Baldwinsville S 12 3
2nd Team School Position Grade Section
Delia Phillips Smithtown OH 12 11
Elizabeth Flaherty Suffern OH 12 1
Hunter Drews Shenendehowa OH 12 2
Joanne Josephson Massapequa MH 12 8
Kacey Richards Penfield RS/OH 12 5
Maggie Engellenner Smithtown L 12 11
3rd Team School Position Grade Section
Ashley Gonzalez Pine Bush L 12 9
Erin Bies Massapequa L 12 8
Lauren Faugerstrom Arlington MH 12 1
Maryellen Devic Orchard Park MH 11 6
Sydney Rojek Frontier S 10 6
Taylor Anderson Suffern OH 12 1
4th Team School Position Grade Section
Bre Opera Lancaster OG 11 6
Carolina Downey Corning MH 12 4
Danielle Donorovich Lockport OH 12 6
Emily Clemens Lindenhurst S 11 11
Lindsey Silfer Cicero-North Syracuse S/RS 11 3
Maggie Luce Fairport MH 12 5
1st Team School Position Grade Section
Allison McKenna John H. Glenn MH 12 11
Jackie Malusa John H. Glenn MH 11 11
Lauren Keller Pelham S 12 1
Loren Cecil Pelham L 12 1
Melissa Rigo John H. Glenn OH 12 11
Nicole Fletcher Marcellus MH 12 3
2nd Team School Position Grade Section
Annie Stock Johnstown OH 9 2
Brynn Hlozansky Johnstown MH 12 2
Cady Messmer Albion OH 11 6
Devon Landers Marcellus MH 11 3
Helen Gandler Pelham OH 11 1
Monica Hall Ichabod Crane 12 2
3rd Team School Position Grade Section
Abigail Higgins Peru MH 12 7
Danielle Girard Red Hook OH 12 9
Janelle Shaffer Olean 12 6
Julia Wright Newfane MH 12 6
Lauren Edwards Owego S 11 4
Marissa Truax Massena S 12 10
4th Team School Position Grade Section
Brittney Herrick Oneonta MH 10 4
Jen Mikolajek Cheektowaga MH 12 6
Kat Jones Newfane S 12 6
Morgan Bills Wayne MH 12 5
Shannon Ryan Beekmantown MH 9 7
Theresa Fleckenstein Lewiston-Porter MH 11 6
1st Team School Position Grade Section
Kendall Pierce Eden OH 12 6
Lainey Pierce Eden OH 10 6
Libby Bjork Vorheesville S 10 2
Rebecca Borquist Rhinebeck OH 12 9
Serena Ferrari Rhinebeck OH 12 9
Tori Eschner Eden S 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Alexandria Hammond Rhinebeck S 12 9
Dominika Kupiszewska Mattituck S 12 11
Jess Brower Vorheesville L 12 2
Katyln Tyler LeRoy OH 11 5
Mariel McGinnis Vorheesville RS 11 2
Rebecca Shoemaker Eden L 12 6
3rd Team School Position Grade Section
Harriett Burgher Loudonville Christian OH 12 2
Jen Stebbins Gowanda OH 11 6
Julianna Augustine Skaneatles MH 11 3
Kelly Cassidy Mattituck OH 12 11
Meghan McCarthy Eden MB 11 6
Sara Crandall Cattaraugus-Little Valley OH 10 6
4th Team School Position Grade Section
Jackie Hoey Ausable Valley L 12 7
Lera Braun Waterloo S 12 5
Nicole Smoke Salmon River S 11 10
Rachel Nielson Port Jefferson S 12 11
Shannon Gunnell Falconer OH 11 6
Sydney Hayward Trumansburg MH 12 4
1st Team School Position Grade Section
Dana Solit Haldane S/OH 12 1
Kelsey Flaherty Haldane OH 12 1
Lauren Etta Haldane OH 11 1
Marah Maycock Randolph OH 12 6
McKenna Maycock Randolph S 9 6
Rebecca Garrison Haldane OH 11 1
2nd Team School Position Grade Section
Chelsea Hutsick Edison S 12 4
Emilyn Kennedy Harley-Allendale Columbia OH 12 5
Gwen Harsha Hartford OH 11 2
Kierstin Derr Edison OH 12 4
Michelle Nagle Randolph MH 12 6
Serena Silvernail Warsaw OH 12 5
3rd Team School Position Grade Section
Ashley Ellis Argyle MH 12 2
Elaina Dickerson Notre Dame MH 12 5
Jill Einink Chatauqua Lake 12 6
Katelyn Legacy Chateaugay OH 12 10
Maddie Szpaicher Ellicottville OH 12 6
Rachel Liebig Hartford S 11 2
4th Team School Position Grade Section
Jessica Ramsay Tioga S 12 4
Nicole Durnin Northern Adirondack MH 12 7
Teghan Frazier Geneseo OH 12 5
1st Team School Position Grade Section
Jenny Ilibassi Wantagh OH 11 8
Kaitlyn Valade Burnt Hills-Ballston Lake OH 11 2
Luisa Schirmer Pittsford Sutherland OH 9 5
Maria Allocco Burnt Hills-Ballston Lake MB 12 2
Olivia Jebb Cornwall OH 11 9
Selina Schirmer Pittsford Sutherland S 12 5
2nd Team School Position Grade Section
Carissa Gagliardi Wantagh L 12 8
Jessica Segal Harrison S 11 1
Lauren Metzger North Tonawanda OH 12 6
Liz Scott Canandaigua OH 12 5
Siena Wilder Burnt Hills-Ballston Lake L 10 2
Tanya Krapf Pittsford Sutherland OH 11 5
3rd Team School Position Grade Section
Delaney Laper North Tonawanda OH 11 6
Jenn Segar Mercy OH 12 5
Kayla Pyc Grand Island OH 11 6
Kjasmine Davis Oswego OH 12 3
Kristen Willets Vestal MB 12 4
Samantha Catalanotto Cornwall S 12 9
4th Team School Position Grade Section
Erica Moser Williamsville East OH 10 6
Jessica Wood Hamburg RS 11 6
Jordan Tylec North Tonawanda S 11 6
Karly Daly Queensbury S 12 2
Kayla Barber South Glens Falls MB 11 2
Stephanie Bauman Bellmore JFK HS 12 8
1st Team School Position Grade Section
Amanda Sedore Webster Schroeder OH 12 5
Arian Wilson Arlington S 12 1
Bri Stewart Baldwinsville S 12 3
Emily Clemens Lindenhurst S/OH 10 11
Katy Herbst Webster Schroeder OH 12 5
Paulina Rein Baldwinsville RS/OH 11 3
2nd Team School Position Grade Section
Allegra Lee Bell Baldwinsville MH 10 3
Allison Cappellino Penfield OH 11 5
Brittany Toffan Horseheads MB 12 4
Jillian VanCott Webster Schroeder RS 12 5
Rachel Stoklosa Frontier OH 12 6
Shannon Hughes Arlington OH 12 1
3rd Team School Position Grade Section
Alyssa Marchino Lindenhurst OH 11 11
Bethany Davis Frontier L 12 6
Hannah Edgerly Horseheads OH 12 4
Magan Maisonet Pine Bush S 12 9
Nikki Attea Williamsville North OH 11 6
Samantha Berna Massapequa OH 12 8
4th Team School Position Grade Section
Chelsea Braga Long Beach OH 12 8
Danielle Lazore Corning OH 12 4
Hunter Drews Shenendehowa S 11 2
Janelle Tabaczynski Lancaster OH 12 6
Jenna Street Liverpool S 12 3
Taylor Lewandowski Kenmore West OH 12 6
1st Team School Position Grade Section
Anna King Eden L 12 6
Heather Feldman Eden S 12 6
Jackie Tamburie Hendrick Hudson S 12 1
Kendall Pierce Eden OH 11 6
Melissa Rigo John Glenn OH 11 11
Sareeta Nethersole Hendrick Hudson MB 12 1
2nd Team School Position Grade Section
Alexa Zbytniewski John Glenn S 12 11
Hannah Dolan Aquinas OH 12 5
Julia Crilly Aquinas OH 12 5
Katie Vishneowski Ravena S 12 2
Lainy Pierce Eden OH 9 6
Taylor Wickel Hendrick Hudson OH 12 1
3rd Team School Position Grade Section
Allison McKenna John Glenn MB 11 11
Kassandra Buseck Johnstown MB 12 2
Kat Race Ravena L 12 2
Meredith Fay Hendrick Hudson MB 12 1
Michaela Bullis Ravena OH 10 2
Olivia Zimmerman East AurorA S 11 6
4th Team School Position Grade Section
Amanda Gadway Franklin Academy OH 12 10
Caleigh Dolese Mt. Sinai S 10 11
Chelsea Beecher Albion OH 12 6
Jenna Brault Beekmantown MB 12 7
Olivia Harrigan Plattsburg MB 12 7
Quinn Hennessy Wayne OH 10 5
1st Team School Position Grade Section
Ashley Gunnell Falconer DS 12 6
Corri Hannon Falconer OH 12 6
Jamie Snyder Thomas Edison MB 12 4
Kim Krupski Mattituck MB 12 11
Libby Bjork Voorheesville S 9 2
Rebecca Bablin Voorheesville MB 12 2
2nd Team School Position Grade Section
Bridget Shanahan Royalton Hartland MB 12 6
Cherise Gunnel Falconer S 12 6
Ellen Wagner Voorheesville L 12 2
Katlyn Tyler LeRoy OH 10 5
Kelsi Root Thomas Edison OH/MB 12 4
Margo Hackett Pawling MB 12 1
3rd Team School Position Grade Section
Chelsea Hutsick Thomas Edison S 11 4
Claire Finnican Mattituck MB 11 11
Gabby Eckles Skaneatles MB 12 3
Harriet Burgher Loudonville Christian OH 11 2
Lizzy Reed Cazenovia OH 12 3
Megan Condidorio LeRoy S 12 5
Natalie Southard City Honors MB 12 6
4th Team School Position Grade Section
Audrey Allen Gananda S 12 5
Kay Pfleghardt Tioga OH 12 4
Kelly McBreairty Ausable Valley S 12 7
Sarah Wolcott Wayland-Cohocton MB 12 5
Sydney Hayward Trumansburg MB 11 4
Taylor Edington Gowanda MB 12 6
1st Team School Position Grade Section
Ashley Ellis Argyle MH 11 2
Danna Solit Haldane S 11 1
Kelsey McGayhey Shelter Island OH 12 11
Kelsie Beaver Randolph S 12 6
Lauren Etta Haldane OH 10 1
Marah Maycock Randolph OH 11 6
2nd Team School Position Grade Section
AJ Curto Haldane L 11 1
Falyn Sweet Cuba-Rushford OH 12 5
McKenna Maycock Randolph OH 8 6
Sara Crandall Cattaraugus-Little Valley OH 9 6
Stephanie Vecchio Shelter Island OH 12 11
Whitney Miller Cuba-Rushford S 12 5
3rd Team School Position Grade Section
Christina Rauh Panama S 11 6
Emilyn Kennedy Harley-Allendale Columbia OH 11 5
Jennie Olson Portville MB 11 6
Jordan Smith Lyons MH 12 5
Katie Sattora Avon OH 12 5
Shelby Graham Argyle MB 11 2
4th Team School Position Grade Section
Amber Letina North Collins S 12 6
Christina Rauh Panama S 12 6
Jessica Winston Stony Brook NULL 11
Kayla Hildreth Southern Cayuga S 12 4
Kelsey McGayhey Shelter Island OH 11 11
Kiersten Zeldenrust Chateaugay L 12 10
MacKenzie Mynter Caledonia-Mumford S 12 5
Natalie Israti Stony Brook NULL 11
Ryenn Smith Lyons OH 11 5
1st Team School Position Grade Section
Alanna Shelley Victor OH 12 5
Alex Gagliano Cornwall MB 12 9
Brigid Moore Victor Setter 12 5
Gina Greco Cornwall Libero 12 9
Jessica Fessler Victor OH 12 5
Justine Duryea Cornwall OH 12 9
2nd Team School Position Grade Section
Alyssa Downs Foxlane OH 11 1
Kristen Willets Vestal MB 11 4
Maria Allocco Burnt Hills-Ballston Lake MB 11 2
Olivia Jebb Cornwall OH 10 9
Sarah Philipbar East Hampton Setter 12 11
Taylor Ryan Victor MB 12 5
3rd Team School Position Grade Section
Cassidie Watson Eastport South Manor Libero NULL 11
Hannah Dahlgren Queensbury MB 11 2
Jackie Fluegel Vestal MB 12 4
Kyra Wilson-Houck Corning West OH 12 4
Natalie Ziskia Burnt Hills-Ballston Lake Setter 10 2
Paige Tilert Lakeshore OH 12 6
4th Team School Position Grade Section
Calli Stavola East Hampton MB 12 11
Chelsea Hall Grand Island OH 12 6
Dakota Pruiss Walkill OH 12 9
Kaja Schirmer Pittsford Sutherland OH 11 5
Stephanie Bauman Bellmore Kennedy MB 11 8
Sydney Polka Starpoint Setter 12 6
1st Team School Position Grade Section
Elizabeth Scott Canandaigua RS 11 5
Jenna Blujus Baldwinsville OH 12 3
Kym Gordon Canandaigua MB 11 5
Lauren McVey Baldwinsville OH 12 3
Marissa King Canandaigua Setter 12 5
Noelle Morrison Ward-Melville Setter 12 11
2nd Team School Position Grade Section
Brianna Stewart Baldwinsville Setter 11 3
Lindsay Hanggi Canandaigua OH 12 5
Mary Cushman West Irondequoit OH 12 5
Megan Lesczynski Pine Bush OH 12 9
Nicolette Gebhardt Pine Bush OH 12 9
Vanessa Sheffield Oswego MB/OH 12 3
3rd Team School Position Grade Section
Brittany Toffan Horseheads MB 11 4
Jen Karan Orchard Park RS 12 6
Jessie Chattin Arlington L 12 1
Julie Landrigan Bethlehem OH 12 2
Katie Bryson Massapequa Setter 12 8
Lauren Metzger North Tonawanda OH 11 6
4th Team School Position Grade Section
Alyssa Leonard Bayshore OH 12 11
Amanda Sedore Webster Schroeder MB 11 5
Chelsea Braga Longbeach OH/M 11 8
Joanie Cooney Shenendehoah NULL 2
Lauren Rojek Frontier MB 12 6
Nicole Texido Lancaster OH 12 6
1st Team School Position Grade Section
Hanna Herc Eden OH 12 6
Heather Feldman Eden Setter 11 6
Jackie Tamburri Hendrik Hudson Setter 11 1
Katie Eschner Eden MB 12 6
Sareeta Nethersole Hendrik Hudson MB 10 1
Stacey Smith Eden MB 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Alexa Zbytniewski John Glenn Setter 11 11
Ashley McMullen Ravena MB 12 2
Hailee Herc Eden RS 12 6
Hannah Manning Owego MB 12 4
Melissa Rigo John Glenn OH 10 11
Taylor Wickel Hendrik Hudson OH 11 1
3rd Team School Position Grade Section
Allison McKenna John Glenn MB 11 11
Alysha LaDuke Livonia OH 12 5
Angelina Zaharias West Hempstead OH 12 8
Becca Horton Owego Setter 12 4
Krissy Malpeter Red Hook OH 12 9
Megan Lomax Wayne Setter 12 5
4th Team School Position Grade Section
Bridget Buglian Dryden MB 12 4
Danielle Girard Red Hook OH 11 9
Katie Wright Newfane OH 12 6
Melanie Pavels Valley Stream OH 11 8
Paige Golden Albion OH 12 6
Shantelle Luety Wayne MB 10 5
1st Team School Position Grade Section
Brielle Sansone City Honors Libero 12 6
Carly Daniel City Honors OH 12 6
Hattie Burgher Loudonville Christian OH 10 2
Jalisa Barnes East Rockaway OH 12 8
Kay Pfleghart Tioga H 11 4
Natalie Southard City Honors MB 11 6
2nd Team School Position Grade Section
Arlina Anderson Loudonville Christian MB 11 2
Bridget Shanahan Royalton-Hartland MB 11 6
Jessica Legursky Tioga MB 12 4
Julia Crilly Nazareth OH 11 5
Natalya Burgess City Honors Setter 12 6
Sarah Bradshaw Loudonville Christian Libero 12 2
3rd Team School Position Grade Section
Alysia Negron City Honors OH 12 6
Amy Mandigo Rhinebeck OH 12 9
April Bennett Hampton Bays OH 12 11
Hannah Dolan Nazareth OH 11 5
Jhenna King Ogdensburg Free Academy OH 12 10
Kerry Horan Croton Harmon MB 12 1
4th Team School Position Grade Section
Ashley Gunnell Falconer MB 11 6
Aubrey Badlam Ogdensburg Free Academy Setter 12 10
Emma Oehler Gowanda Setter 11 6
Kari Fenner Lansing OH 12 4
Rachel Tutano Hampton Bay OH 12 11
Shannon Dilcher Byron-Bergen Setter 11 5
1st Team School Position Grade Section
Annie Smith Chateaugay OH 12 10
Courtney Rosing Thomas Edison Setter 12 4
Erin Crandall Cattaraugus-Little Valley OH 10 6
Jamie Snyder Thomas Edison RS 11 4
Kelsi Root Thomas Edison MB 11 4
Sara Crandall Cattaraugus-Little Valley OH 8 6
2nd Team School Position Grade Section
Cassey Miller Cattaraugus-Little Valley Setter 12 6
Cindy Harrigan Chateaugay MB/S 12 10
Jordan Smith Lyons MH 10 5
Marah Maycock Randolph OH 10 6
Stephanie Vecchio Shelter Island MH 11 11
Tierza Rengel Fillmore Setter 12 5
3rd Team School Position Grade Section
Chelsea Scott Lake George Setter 12 2
Irina Iapellittiere Haldane OH 12 1
Kacie Edwards Mayfield OH 12 2
Kelsey Beaver Randolph Setter 10 6
Ronnie Guszcza Gananda OH 12 5
Whitney Miller Cuba-Rushford S/OH 11 5
4th Team School Position Grade Section
Alicia Valentine Forestville OH 12 6
Cassi Brancato Mayfield 12 2
Katie Sattora Avon OH 11 5
Kylie Gates Candor MH 12 4
Liz Geandreau Notre Dame OH 11 5
Olivia Nagel Panama OH 12 6
1st Team School Position Grade Section
Allison Hebel Harborfields Outside Hitter 12 11
Carley Todd Harborfields Setter 12 11
Jacqueline Bailey Cornwall Middle Blocker 12 9
Jennee Vanderstyne Victor Libero 12 5
Maria Allocco Burnt Hills Middle Blocker 10 2
Taylor Ryan Victor Middle Blocker 11 5
2nd Team School Position Grade Section
Alexandra Galgliano Cornwall Middle Blocker 11 9
Kristen Inocco Harborfields Setter 12 11
Laura Falkowitz Burnt Hills Libero 12 2
Nora Regova Fox Lane Outside Hitter 12 1
Sam Testa Victor Setter 12 5
Samantha Palka Starpoint Outside Hitter 12 6
3rd Team School Position Grade Section
Elana King Bellmore/Kennedy Setter 12 8
Kelsey Maving Sweet Home Right Side 12 6
Liz Fennell Elmira Free Academy Middle Blocker 12 4
Sarah Danelli Vestal Libero 12 4
Shannon Jones Troy Middle Blocker NULL 2
Sydney Palka Starpoint Setter 11 6
4th Team School Position Grade Section
Alex Murdough Southside Middle Blocker 12 4
Emily Skehan Wantagh Setter 12 8
Kaja Schirmer Pitt-Sutherland Outside Hitter 11 5
Kelley Kostuk Eastport Outside Hitter 12 11
Kiersten Ellefson Goshen Outside Hitter 12 9
Stephanie Bauman Bellmore/Kennedy Middle Blocker 12 8
1st Team School Position Grade Section
Brittany Crocetti West Irondequoit Setter 12 5
Kristen Loney Pine Bush Middle Hitter/Blocker 12 9
Laura Galvin Baldwinsville Setter 12 3
Mary Cushman West Irondequoit Outside Hitter 11 5
Samantha LuKralle Lindenhurst Outside Hitter 12 11
Samantha Rosario Lindenhurst Outside Hitter 12 11
2nd Team School Position Grade Section
Bethany Fabian Frontier Outside 12 6
Kylie Clemens Lindenhurst Setter 12 11
Megan Lesczynski Pine Bush Outside Hitter 11 9
Melanie Pershyn Frontier Setter 12 6
Sandra Shibley Baldwinsville Right Side 12 3
Sara Herbrand West Irondequoit Libero 11 5
3rd Team School Position Grade Section
Brianna Wallace Massapequa Outside Hitter 12 8
Brittany Anthon Lancaster Outside Hitter 11 6
Jenna Hyrcyk Suffern Outside Hitter 11 1
Kim Farr Horseheads Outside Hitter 12 4
Megan Reed Horseheads Middle Hitter 12 4
Morgan McDermott West Genesee Middle Hitter 12 3
4th Team School Position Grade Section
Chelsea Braga Long Beach Outside Hitter 11 8
Christianna Ludwick Bethlehem Outside Hitter 12 2
Lindsay Glassman Clarence Outside Hitter 12 6
Marisa King Canandaigua Setter 11 5
Noelle Morrison Ward Melville Setter 11 11
Taylor Payne Warwick Middle Blocker 12 9
1st Team School Position Grade Section
Heather Henry Eden Middle Blocker 12 6
Jackie Tamburi Hendrick Hudson Setter 10 1
Jaclyn McKenna John Glenn Middle Blocker 12 11
Kami Nethersole Hendrick Hudson Outside Hitter 12 1
Ragin Jackson Hendrick Hudson Middle Blocker 12 1
Stacey Smith Eden Middle Blocker 11 6
2nd Team School Position Grade Section
Abbie Gilbert Newark Libero 11 5
Angel Brown Ravena Right Side 12 2
Heather Feldman Eden Setter 10 6
Katie Eschner Eden Middle Blocker 11 6
Katie Feldman John Glenn Outside Hitter 12 11
Kerrin Beorich Seaford Middle Blocker 12 8
3rd Team School Position Grade Section
Berverly Stewart Palmyra-Maroclen Setter 11 5
Deanna Miller Seaford Middle Blocker 12 8
Kelly Lavendar Owego Outside Hitter 12 4
Kira Lauer Newark Setter 12 5
Megan Turner Wayne Outside Hitter 12 5
TBA TBA TBA 12 11
4th Team School Position Grade Section
Becca Horton Owego Setter 12 4
Danielle McCutcheon Dryden Outside Hitter 12 4
Katie McNenny Pelham Outside Hitter 12 1
Kristen Glenclening O'Neill Outside Hitter 12 9
Lexi Pickel Spackenkill Outside Hitter 12 9
TBA TBA TBA 12 11
1st Team School Position Grade Section
Ashley Abrams Salamanca Outside Hitter 12 6
Brittany Jones Lake George Setter 12 2
Jalisa Barnes East Rockaway Outside Hitter 11 8
Katie Auge Salamanca Outside Hitter 12 6
Michelle Klimas Westlake Outside Hitter 12 1
Nicole Petrillo Westlake Setter 11 1
2nd Team School Position Grade Section
Brittany Haines Salamanca Setter 12 6
Chrissy Feil East Rockaway Middle Blocker 12 8
Hannah Dolan Nazareth Setter 10 5
Jackie Nannariello Westlake Setter 12 1
Kelly Miskill Trumansburg Libero 12 4
Shelby Jenkins Lake George Outside Hitter 12 2
3rd Team School Position Grade Section
Janette Vanstrum Falconer 12 6
Lacey Blocker Randolph Outside Hitter 12 6
Megan Morrell Nazareth Outside Hitter 12 5
Olivia Frazier Millbrook Middle Blocker 12 9
Shenna King Ogdensburg Free Academy Outside Hitter 11 10
Sherrill McClean City Honors Middle Blocker 12 6
4th Team School Position Grade Section
Abigail Shoen Madrid Washington Outside Hitter 12 6
Ann Manis Croton Middle Blocker 12 9
Ashley Scrinzi Roy Hart Outside Hitter 12 6
Emily Braggins Rhinebeck Outside Hitter 12 9
Mary Cocking Byron-Bergen Outside Hitter 12 5
Natalie Southard City Honors Middle Blocker 10 6
1st Team School Position Grade Section
Annie Smith Chateaugay Outside Hitter 11 10
Avery Zuric Haldane Outside Hitter 12 1
Danielle Swanston Chateaugay Outside Hitter 12 10
Demi Kauppinen Portville Setter 12 6
Kylie Gates Candor Middle Blocker 11 4
Lindsey Olsen Portville Outside Hitter 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Brie Starks Portville Middle Blocker 12 6
Cindy Harrigan Chateaugay Setter 11 10
Irina Impellittiere Haldane Outside Hitter 11 1
Kacie Edwards Mayfield Middle Blocker 11 2
Ronnie Guszcza Gananda Outside Hitter 11 5
Tarah Babcock Candor Outside Hitter 12 4
3rd Team School Position Grade Section
Aimee Pizura Hammondsport Setter 11 5
Ashley Hulse Hammondsport Middle Blocker 11 5
Christi Showers Mayfield Middle Blocker 10 2
Richelle Sobilo Forestville 12 6
Sarah Spogen Gananda Middle Blocker 11 5
Shelby Shaw Candor Setter 12 4
1st Team School Position Grade Section
Bianca Hernadez Westhampton Libero 12 11
Erin Little Burnt Hills MH 12 2
Kami Nethersole Hendrick-Hudson OH 11 1
Loren Crabbe Burnt Hills Libero 12 2
Marilyn Glamack Victor OH 12 5
Nicole Tamburri Hendrick-Hudson Setter 12 1
2nd Team School Position Grade Section
Allision Terlizzi Foxlane Libero 12 1
Courtney Desmond Hendrick Hudson MH 12 1
Jacquline Aldrich Westhampton Setter 12 11
Kelsey Richardson Victor OH 12 5
Laura Falkowitz Burnt Hills Setter 11 2
Ragin Jackson Hendrtick Hudson MH 11 1
3rd Team School Position Grade Section
Jenee VanDerStyne Victor Libero 11 5
Julia Matters Starpoint OH 11 6
Kaitlyn Olsen Garden City MH NULL 8
Karin Edsall Cornwall MH 12 9
Kelsey Maving Sweet Home S/RS 11 6
Samantha Palka Starpoint OH 11 6
4th Team School Position Grade Section
Kelly Turner Wayne MH 12 5
Lindsay John Lakeshore OH 12 6
Lindsey Ackerman Mercy OH 12 5
Marissa Weil Corning West Setter 12 4
Melinda DiGiovanna West Hempstead OH NULL 8
Pollyanna Palhano Monticello MH 12 9
1st Team School Position Grade Section
Janine Aldridge Massapequa OH 12 8
Kelly Collins Massapequa Libero 12 8
Kim Farr Horseheads OH 11 4
Lindsay Saltzman Penfield Setter 12 5
Morgan McDermott West Genesee MH 11 3
Stacey Yohannes Penfield OH 12 5
2nd Team School Position Grade Section
Brittany Lis Lancaster Setter 12 6
Carolyn Furman Massapequa Setter 12 8
Lauren Hartman Baldwinsville MH 12 3
Lauren Huselton Penfield Setter 12 5
Mary Cushman West Irondequoit OH 10 5
Meg Reed Horseheads MH 11 4
3rd Team School Position Grade Section
Beth Halayko Niskayuna MH NULL 2
Chelsea Senn Frontier MH 12 6
Kourtney Clark Pine Bush Setter 12 9
Nicole Jablonski Lancaster Libero 12 6
Rachael Bowler Kenmore West OH 12 6
Samantha Gutman Suffern Setter 12 1
4th Team School Position Grade Section
Allie Nickle Fairport MB 12 5
Bethany Fabian Frontier OH 11 6
Carly Graham West Genesee Setter 11 3
Dakota Field Suffern OH 12 1
Eve Richards Schenectady 12 2
Katie Sembar Kenmore West MH 12 6
1st Team School Position Grade Section
Anne Fildes Red Hook MH 11 9
Audrey Zimmerman East Aurora OH 12 6
Jaclyn Mckenna John Glenn Setter 11 11
Jacquelyn Ammirato John Glenn MH 12 9
Kristen Girard Red Hook OH 12 9
Maria Feehan John Glenn OH 12 11
2nd Team School Position Grade Section
Ashley Bergen Seaford Setter NULL 8
Gillian Holland Johnstown 12 2
Katherine Pierce East Aurora S/RS 12 6
Kelly Johnson Livonia OH 10 5
Kimmie Mack Livonia MH 12 5
Maggie Goldberg Ardsley OH 12 1
3rd Team School Position Grade Section
Breanna Horton Owego Setter 12 4
Brittany Adamson Newfane Setter 12 6
Julia O’Connell Red Hook OH 12 9
Kelly Lavender Owego OH 11 4
Kristin MacBride Newark OH 12 5
Nicole Stock Johnstown 12 2
4th Team School Position Grade Section
Allyson Pierce Newfane MH 11 6
Ashlee DiSalvo Batavia OH 12 5
Colleen McCaffery Mt.Sinai 12 11
Hannah Finewood Newark MH 11 5
Kaitlyn Franks Ravena OH 11 2
Tenley Haliquist Windsor MH 12 4
1st Team School Position Grade Section
Chelsea Hennigan Eden Setter 12 6
Heather Henry Eden OH 11 6
Katie Hogan Westlake OH 12 1
Nicole Petrillo Westlake Setter 10 1
Samantha Jablonski Center Moriches MH 11 11
Taryn Smith Vooheesville MH 12 2
2nd Team School Position Grade Section
Bridgette Pennelle Westlake OH 12 1
Chrissy Feil East Rockaway MH 12 8
Katie Eschner Eden MH 10 6
Nicole Jones Nazareth MH 12 5
Stacey Smith Eden MH 10 6
Tricia Duford Nazareth MH 12 5
3rd Team School Position Grade Section
Haley Hilgenberg Falconer OH 12 6
Jazman Thompson Cassadaga Valley MH 12 6
Julie Chambers Tioga Setter 12 4
Kelly Fuchs Lake George 12 2
Mary Cocking Byron-Bergen OH 11 5
Rachael Perry Tioga MH 12 4
4th Team School Position Grade Section
Annie Manes Croton MH 11 1
Beth Crandall Catt/Little Valley OH 12 6
Eliza Yerry Rhinebeck OH 12 9
Rochelle Baker Tupper Lake Setter 12 10
Sarah Karabelas Center Moriches OH 12 11
Stacey Hahn Byron-Bergen OH 11 5
1st Team School Position Grade Section
Annie Smith Chateaugay MH 10 10
Caitlin McConville Haldane OPP 12 1
Danielle Etta Haldane Libero 12 1
Kaitlyn McGayhey Shelter Island MH 11 11
Lacey Blocker Randolph OH 11 6
Megan Lyons Haldane OH 12 1
2nd Team School Position Grade Section
Hilary Wadsworth Randolph OH 12 6
Jennifer Lombardo Haldane OH 12 1
Nicole Emborski Randolph MH 12 6
Rachel Flaherty Haldane Setter 12 1
Samantha Reed Shelter Island S/OH 12 11
Taylor Cassavaw Chateaugay Setter 12 10
3rd Team School Position Grade Section
Emily Lyden Thomas Edison OH 12 4
Lila Roberts Loudenville-Christian MH 12 2
Lindsay Burgher Loudenville-Christian RS 11 2
Samantha Eimers Ripley OH 12 6
Ty Coats Candor OH 12 4
Vanessa Coney Lyons OH 12 5
4th Team School Position Grade Section
Cassie Fitch Odessa Montour MH 11 4
Christen Napoleone Notre Dame Setter 12 5
Heather Salerno Argyle MH 12 2
JoJo Burt Cuba-Rushford OH 12 5
Nicolette Clark Shelter Island 12 11
Sara Artus St.Regis Falls OH 12 10
1st Team School Position Grade Section
Amanda Begin Burnt Hills OH 12 2
Erin Little Burnt Hills MB 11 2
Leah Filonuk Harborfields OH 12 11
Leah Hill Wayne OH 12 5
Lindsey Hock Hendrick-Hudson OH 12 1
Nicole Tamburri Hendrick-Hudson Setter 11 1
2nd Team School Position Grade Section
Becca Ormsby Burnt Hills Setter 12 2
Heather Lieberman Wayne OH 12 5
Jenn Bailey Cornwall 12 9
Kelly Turner Wayne MB 11 5
Krista Prentice Sweet Home OH 12 6
Maggie Reuler Hendrick-Hudson OH 12 1
3rd Team School Position Grade Section
Colleen Gennett John Jay OH 12 1
Kelsey Maving Sweet Home Setter 10 6
Lindsey Cook Massena OH 12 10
Marilyn Glamack Victor OH 11 5
Maureen Tilert Lakeshore OH 12 6
NULL NULL NULL 11
4th Team School Position Grade Section
Chelsea Finger Foxlane MB 12 1
Jess Harris Hen Hud MB 12 1
Kara Kelley Wantagh Setter 12 8
Kristen Spinner Queensbury 12 2
Laura Haynes Garden City MB 12 8
Samantha Palka Starpoint OH 10 6
1st Team School Position Grade Section
Caitlin Bendy Ward Melville MB 12 11
Danielle Martzolf Lancaster OH 12 6
Kayce Viselmeyer Horseheads OH 12 4
Kelsey Klopfer Baldwinsville Setter 12 3
Kristi Schrantz Lancaster MB 12 6
Lindsey Schlegel Lancaster Setter/RH 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Amanda Kershner Baldwinsville MB/RS 12 3
Amanda Rankin Horseheads Setter 12 4
Brittany Lis Lancaster Setter 11 6
Jeanette Gibbs Ward Melville OH 12 11
JoVonna Rodriguez Pine Bush OH 12 9
Kim Plummer Horseheads OH 12 4
3rd Team School Position Grade Section
Casey Wright Ballston Spa 12 2
Janine Partridge Massapequa OH 11 8
Natusha Pollard North Rockland OH 12 1
NULL NULL NULL 11
Sandra DeVito Fayettville 12 3
Stacey Johannes Penfield OH 11 5
4th Team School Position Grade Section
Jenna Gabello West Irondequoit OH 12 5
Katie Staulters Ballston Spa 12 2
Lindsay Saltzman Penfield Setter 11 5
Lindsey Gabielsen Arlington MB 12 1
NULL NULL NULL 11
Shannon Wilson North Tonawanda 12 6
1st Team School Position Grade Section
Alexandra Cangero John Glen Setter 12 11
Amber Levy Eden OH 12 6
Ashley Drier Red Hook OH 12 9
Heather Henry Eden OH 10 6
Jaclyn McKenna John Glen MB 10 11
Rachel Sarcione Eden Libero 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Chelsea Hennigan Eden Setter 11 6
Hilary Pavels Valley Streams OH 12 8
Kacie Nugent Red Hook Setter 11 9
Kristen Kilpeck Cobbleskill MB 12 2
Lauren Krajewski Attica OH 12 5
NULL NULL NULL 11
3rd Team School Position Grade Section
Amanda Johnson Livonia OH 12 5
Breanna Horton Owego Setter 11 4
Krista Grady Schalmont 12 2
Maggie Goldberg Ardsley OH 12 1
NULL NULL NULL 11
Tenely Halaquist Windsor 11 4
4th Team School Position Grade Section
Abby Oveis Medina OH 12 6
Cory Thornton Corning East 12 4
Dana Schulte Batavia OH 12 5
Ellen Goodman Newfane OH 12 6
Margo Weber Newfane Setter 12 6
Sarah Sheffield Attica MB 12 5
1st Team School Position Grade Section
Alyssa D’Errico Byron-Bergen OH 12 5
Gianna Trombino Center Moriches Setter 12 11
Kelly Fuchs Lake George MB 11 2
Randilyn Randall Lansing OH 12 4
Shavaughn Bartz Byron-Bergen Setter 12 5
Veronica Glennon Lansing Setter 12 4
2nd Team School Position Grade Section
Ali Dardo Oyster Bay OH 12 8
Allie Menter Lake George Setter 12 2
Allyson Blair City Honors OH 12 6
Kate Fenner Lansing OH 12 4
Mary Cocking Byron-Bergen OH 10 5
NULL NULL NULL 11
3rd Team School Position Grade Section
Andrea Sterling Bloomfield OH 12 5
Javan Jacobs Salmon River OH 11 10
Jennifer Mineau Hoosie Valley 12 2
Kari Barimore Cassadaga Valley OH 12 6
Liz McGrath Millbrook 12 9
Stephanie Kazmierczak City Honors Setter 12 6
4th Team School Position Grade Section
Bridget Dennelle Westlake OH 12 1
Evan Swanhart Trumansburg 12 4
Gina Traniello Falconer Setter 12 6
Kiersten Lamica Tupper lake OH 12 10
NULL NULL NULL 11
Tayler Schwiegel City Honors OH 12 6
1st Team School Position Grade Section
Danielle Etta Haldane Libero 11 1
Hilary Wadsworth Randolph Setter 11 6
Kaitlin Erdmann Randolph MB 12 6
Meg Lyons Haldane MB 12 1
Nicole Vavra Candor Setter 12 4
Stephanie Collins Loudonville Christian Setter 12 2
2nd Team School Position Grade Section
Brittany McCray Lyons MB 12 5
Jen Lombardo Haldane OH 12 1
Jessica Soucia Chateaugay OH 11 10
Sierra Finch Randolph Libero 12 6
SuGul Kriss Loudonville Setter 11 2
Ty Coares Candor OH 11 4
3rd Team School Position Grade Section
Andrea Szatkowski Webster Christen S 12 5
Courtney Schmeltz Newfield 12 4
Jennifer Arnold Forestville MB 12 6
Kate Boucher Fort Edward 12 2
Rachel Witter York MB 12 5
Samantha Mattison Argyle 12 2
1st Team School Position Grade Section
Jackie Gilespie Burnt Hills OH 12 2
Kaitlin O’Hara Canandaiqua MH 12 5
Mary German Canandaigua S 12 5
Niasha Miller Fox Lane OH 11 1
Sammy Figliolia Wantagh 12 8
Sarah Morton Burnt Hills MH 12 2
2nd Team School Position Grade Section
Allie Matters Starpoint OH 12 6
Amanda Begin Burnt Hills 11 2
Andrea Pollok Canandaigua OH 12 5
Jess Storer Wantagh NULL 8
Leah Hill Wayne OH 11 5
Racheell Hilburn Fox Lane L 11 1
3rd Team School Position Grade Section
Colleen Genett John Jay NULL NULL
Falicia Golden Corning West OH 12 4
Kelly Turner Wayne MH 10 5
Kristen Spinner Queensbury OH 12 2
Kristina Prentice Sweet Home OH 11 6
Leah Filonuk Harborsfields OH 10 11
4th Team School Position Grade Section
Brittany Gray Lakeshore S 12 6
Janelle Walz Eastport OH 12 11
Kelsey Maving Sweet Home S 9 6
1st Team School Position Grade Section
Jacklyn Morrison Ward Melville 12 11
Jeanette Gibbs Ward Melville 12 11
JoVonna Rodriguez Pine Bush OH 11 9
Katelynn Reed Horseheads MH 12 4
Kayce Vieselmeyer Horseheads OH 11 4
Lindsey Schlegel Lancaster OH 11 6
2nd Team School Position Grade Section
Alyssa Broccoli Pine Bush 12 9
Amanda Rankin Horseheads S 11 4
Brittany Bernard North Rockand OH 12 1
Danielle Martzolf Lancaster 11 6
Lauren Brazier Ward Melville 11 11
Nicole Scimeme Ward Melville 12 11
3rd Team School Position Grade Section
Amanda Kopp Massapequa NULL 8
Caitlin Bendy Ward Melville 11 11
Christine LaGuardia Arlington OH 12 1
Holly Sahner Half Hollows Hills East OH 12 11
Lindsey Gleason Frontier S 12 6
Stephanie Turner Clarence 12 6
4th Team School Position Grade Section
Justine Swanson Clarence L 12 6
Michelle Godrey North Tonawanda 12 6
Nicole Izzo Schalmont NULL 2
1st Team School Position Grade Section
Alexandra Cangero John Glenn S 11 11
Alysha Fanning Hendrick Hudson MH 12 1
Amber Levy Eden 11 6
Ashley Dann Corning East MH 12 4
Caila Desroches John Glenn MH 12 11
Lindsey Hock Hendrick Hudson MH 11 1
2nd Team School Position Grade Section
Ashley Drier Red Hook OH 11 9
Chelsea Hennigan Eden 10 6
Jackie McKenna John Glenn MH 9 11
Kendra Kuperus Newark OH 12 5
Maria Feehan John Glenn OH 10 11
Nicole Tamburi Hendrick Hudson S 10 1
3rd Team School Position Grade Section
Jessica Harris Hendrick Hudson RS 11 1
Kate Harrison Cold Springs Harbour S 12 8
Michelle Spears Olean NULL 12
Rachael Vatalaro Ravena OH 12 2
Wendy Szcerbiak Cold Springs Harbour MH 12 8
Whitney Hale Newfane NULL 12
4th Team School Position Grade Section
Abby Oveis Medina NULL 11
Alexis Manning Bellport OH 12 11
Jenna Franciosa Ardsley MH 12 1
Kacie Nugent Red Hook OH 10 9
Kayla A’Brial Red Hook OH 10 9
1st Team School Position Grade Section
Alanna Woody Rhinebeck OH 12 9
Alyssa D´Errico Byron Bergen OH 11 5
Amber Debenidictus Rhinebeck 12 9
Gianna Trombino Center Moriches 11 11
Katherine McCormick Byron Bergen MH 12 5
Kristina Mueller Lake George OH 12 2
2nd Team School Position Grade Section
Chandra Robinson City Honors 12 6
Kelcey Noble Lake George NULL 2
Nicole Devens Rhinebeck 12 9
Shavaughn Bartz Byron Bergen S 11 5
Taylor Schweigel City Honors 11 6
3rd Team School Position Grade Section
Allyson Blair City Honors 11 6
Ashley Uberty Leroy OH 12 6
Bobbi Nelson Byron Bergen L 12 5
Elisabeth Tufano Hampton Bay 12 NULL
Lauren Krajewski Attica OH 11 5
4th Team School Position Grade Section
Amanda Yachetta Falconer S 12 6
Kelly Fuchs Lake George NULL 2
Ranilyn Randall Lansing NULL 4
1st Team School Position Grade Section
Danielle Tutino Millbrook 12 9
Erica Adams Randolph 12 6
Erin Hynes Candor 12 4
Jenn Cotennec Haldane 11 1
Kaitlin Erdmann Randolph 11 6
Michelle Grasso Haldane 12 1
2nd Team School Position Grade Section
Allison Thompson Haldane 12 1
Brittany McCray Lyons MH 11 5
Erin Carlson Randolph 12 6
Hilary Wadsworth Randolph 10 6
Katy Curkendall Candor NULL 4
Liz McGrath Millbrook 11 9
3rd Team School Position Grade Section
Allison O’Campo Haldane 12 1
Erin Murphy Hartford 12 2
Janie Lemieux Argyle 12 2
Kazzoma Kata Keio 9 1
4th Team School Position Grade Section
Andrea Szatkowski Webster Christian S 11 5
Joanna Stoep Lyons MH 12 5
1st Team School Position Grade Section
Allie Matters Starpoint OH 11 6
Alysha Fanning Hendrick Hudson MH 11 1
Amanda Little Burnt Hills Libero/S 12 2
Maggie Wright Hendrick Hudson Setter 12 1
Sammy Fiqliolia Wantagh oh 11 8
Sarah Morton Burnt Hills MH 11 2
2nd Team School Position Grade Section
Allison Winter Corning West OH 12 4
Amanda Boron Starpoint MH 10 6
Jackie Gillespie Burnt Hills Setter 11 2
Jess Storer Wantagh OH 11 8
Lauren Martino Hendrick Hudson OH 12 1
Leah Hill Wayne OH 10 5
3rd Team School Position Grade Section
Becky Moore Red Hook MH 12 9
Caitlin Ross Burnt Hills OH 12 2
Heather Lieberman Wayne MH 10 5
Laura Persico Ravena OH 12 2
Lindsey Hock Hendrick Hudson MH 10 1
Lisa Batt Starpoint MH 12 5
4th Team School Position Grade Section
Janelle Walz Eastport South Manor OH 12 11
Jessica Graham Eastport South Manor OH 12 11
Kate Nettesheim Harborsfields MH 12 11
Megan Bucci Our Lady of Lourdes OH 12 1
Nicole Barber South Glens Falls MH 12 2
Shannon Hough Our Lady of Lourdes MH 12 1
1st Team School Position Grade Section
Danielle Thompson Ward-Melville Setter 12 11
Kayce Vieselmeyer Horseheads OH 10 4
Lindsay Schlegel Lancaster Setter 10 6
Niclole Fafard Ward-Melville OH 12 11
Stephanie Jansma Lancaster Setter 12 6
Tia Alleyne Pine Bush OH 12 9
2nd Team School Position Grade Section
Amanda Dux Lancaster MH 11 6
Danielle Moran Ward-Melville Libero 12 11
Jackie Muollo Pine Bush Libero 12 9
Jeanette Gibbs Ward-Melville OH 10 11
Katelynn Reed Horseheads MH 11 4
Steph Turner Clarence OH 11 6
3rd Team School Position Grade Section
Betina Krystal Schnectady OH 12 2
Kaitlin O'Hara Canandaigua MH 11 5
Kelsey Lupo Schnectady OH 12 2
Lacey Severins Lancaster OH 11 6
Mary German Canandaigua Setter 11 5
Patricia Vernon Ossining MH 12 1
4th Team School Position Grade Section
Alana Half Hollows Hills East MH 12 11
Aylene Ilkson Baldwin OH 12 8
Brooke Banker Warwick OH 12 9
Danielle Furka Massapequa Right Side 12 8
Kate Zwickl Warwick Setter 11 9
Sarah Collins John Jay-Cross River OH 12 1
1st Team School Position Grade Section
Emily Feldman John Glenn Setter 11 11
Harmonie Calinda John Glenn MH 12 11
Jackie Deschamps Cobleskill-Richmondville Setter 12 2
Jodi Smith Eden OH 12 6
Lynne Principio Ardsley OH 12 1
Shannon Hennigan Eden OH 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Amber Levey Eden OH 10 6
Calia Desroches John Glenn MH 11 11
Heather Nielsen John Glenn OH 12 11
Jenna Franciosa Ardsley MH/S 11 1
Katie Gosman John Glenn Libero 12 11
Lorraine Wingenbach City Honors OH 12 6
3rd Team School Position Grade Section
Brittany Wright Cobleskill-Richmondville OH 12 2
Christi Walsh Burke MH 12 9
Elaina Brown Waterloo MH 11 5
Erin Heaney City Honors Libero 12 6
Jessica Ptasnick Dover Setter 12 1
Vanessa Chain Waterloo Setter 12 5
4th Team School Position Grade Section
Amanda Yachetta Falconer S/OH 11 6
Chandra Roberson City Honors MH 11 6
Erica Krohn Fonva MH 12 2
Jenna Stock Johnstown Setter 12 2
Whitney Hale Newfane OH 11 6
1st Team School Position Grade Section
Alyssa D'Errico Byron-Bergen OH 10 5
Brittany Fuller East Rockaway MH 10 8
Erin Hynes Candor Setter 11 4
Marirose Serkowski Rhinebeck Setter 12 9
Megan Shay Candor OH 12 4
Shavaughn Bartz Byron-Bergen Setter 10 5
2nd Team School Position Grade Section
Alana Woody Rhinebeck OH 12 9
Amy Betrando Westfield OH 12 6
Jessica Bonk Rhinebeck MH 12 9
Katherine McCormick Byron-Bergen MH 11 5
Katy Curkendall Candor MH 11 4
Shannon Barton East Rockaway MH 11 8
3rd Team School Position Grade Section
Ashley Delaney Mayfield MH 12 2
Jen Werder Honeoye OH 12 5
Krista Fleming Haldane Setter 12 1
Latasha Coney Lyons OH 12 5
Michelle Grasso Haldane Libero 11 1
Stephanie Hulton Westfield OH 12 6
4th Team School Position Grade Section
Erica Adams Randolph OH 11 6
Kristina Mueller Lake George OH 11 2
Lauren Tefft Lake George OH 12 2
1st Team School Position Grade Section
Andrea Szatkowski Webster Christian Setter 10 5
Beth Ellis Argyle Setter 12 2
Brooke McClure Webster Christian OH 12 5
Gina Nassivera Argyle RSH 12 2
Jamie Lemieux Argyle MH 11 2
Noelle Finger Webster Christian OH 11 5
2nd Team School Position Grade Section
Amanda Cordiale Argyle Libero 12 2
Anne Sullivan Coleman Setter 12 9
Erin Murphy Hartford Setter 11 2
Justina Troutman Pine Valley Setter/RSH 6 12 6
Kelsey Heberger Webster Christian RSH 10 5
3rd Team School Position Grade Section
Jill McAndrew Ellicottville Setter/RSH 6 12 6
Tonya Royce Forestville OH/S 12 6
1st Team School Position Grade Section
Danielle Thompson Ward-Melville S 11 11
Lacey Stevens Lancaster OH 11 6
Laura Sudano Ward-Melville OH 12 11
Lindsey Schlegel Lancaster S 9 6
Margo Antonion Ward-Melville OH 12 11
Sade Chambers Baldwinsville MH 12 3
Stephanie Jansma Lancaster RH/S 11 6
2nd Team School Position Grade Section
Amanda Hubbard Horseheads OH 12 4
Anne Marie Vanderboom Baldwinsville OH 12 3
April Quigley Warwick S 12 9
Jen Albrecht Canandaigua MH 12 5
Krystena Castro Clarkstown South MH 11 1
Megan McCann Horseheads MH 12 4
Mia Wooten Pine Bush MH 12 9
3rd Team School Position Grade Section
Alana Walker Half Hollows Hills E. MH 11 11
Christine Duffy Massapequa OH 12 8
Jen Byniarski Sweet Home OH 12 6
Lisa Liehberr Ithaca MH 12 4
Nicki Hampel Cobleskill MH 12 2
Rhelean Rush Sweet Home OH 12 6
Sarah Streib Baldwinsville OH 12 3
4th Team School Position Grade Section
Allison Ptak Kenmore West OH 12 6
Emily Kaier Oswego MH 11 3
Jackie Deschamps Cobleskill S 11 2
Jamie Huglemaier Brockport OH 12 5
Jessica Merrihue Sachem MH 12 11
Josepha Miller Schenectady 12 2
Patricia Vernon Ossining MH 11 1
5th Team School Position Grade Section
Ann Marie Keane John Jay – Fishkill OH 12 1
Ashley Henry Greece Olympia OH 12 5
Ashley Olsheski Brockport S 12 5
Christine Vandling Union-Endicott H 11 4
Katie Becofsky Schalmont S 12 2
Sarah Markel Arlington S 12 1
Tricia Best Johnstown OH 12 2
1st Team School Position Grade Section
Amanda Little Burnt HlsBallston Lk S 11 2
Bethany Bowe Victor OH 12 5
Caitlin Mulroy Marcellus S 11 3
Hannah Sharp Victor OH 12 5
Jamie Foster-Mann Corning West MH 12 4
Jessica Lubeski Hewlett MH 12 8
Kristen Blencowe Corning West S 12 4
2nd Team School Position Grade Section
Allison Winter Corning West OH 11 4
Caitlin Richardson Victor MH 11 5
Caitlyn Welch Hendrick Hudson OH 12 1
Erika Edsall Cornwall OH 12 9
Kristin Wolchok South Side M/RH 12 8
Megan Phillips Windsor S/H 12 4
Sarah Morton Burnt HlsBallston Lk MH 10 2
3rd Team School Position Grade Section
Alexis Hiatrides Hendrick Hudson OH 12 1
Allie Matters Starpoint OH 10 6
Caitlyn Ross Burnt HlsBallston Lk OH 11 2
Calla Young South Side M/RH 12 8
Kate Love Pittsford Sutherland RS 11 5
Maggie Wright Hendrick Hudson S 11 1
Tahlia Miller East Hampton OH 12 11
4th Team School Position Grade Section
Ashley Aman Wayne OH NULL 5
Candy Hoffman Marcellus OH 12 3
Emily Beadle Queensbury MH 12 2
Jenna Engel Batavia OH 11 5
Jessica Schneidman John Jay OH 12 1
Mallory Boron Starpoint S 12 6
Rachael Ormsby Burnt HlsBallston Lk MH 11 2
5th Team School Position Grade Section
Alex Gregg Cazenovia OH 12 3
Corinna Doctor Skaneateles S 10 3
Emma McDonald Susquehanna Valley H 11 4
Hannah Cordes Cazenovia S 12 3
Liz Tregan Plattsburgh OH 12 7
Mary Volcko Skaneateles MH 12 3
Sarah Podlesh Pittsford Sutherland OH 11 5
1st Team School Position Grade Section
Christy Callaghan John H. Glenn S 12 11
Harmonie Calinda John H. Glenn MH 11 11
Jenna Benkleman Eden OH 12 6
Justine Petry Trumansburg MH 12 4
Katie Gosman John H. Glenn L 11 11
Mary Schaefer Eden OH 12 6
Shae Gilmore Northern Adirondack MH 12 7
2nd Team School Position Grade Section
Ifechi Momah John H. Glenn MH 12 11
Jacquie Zugzda Broad Albin-Perth OH 12 2
Jodi Smith Eden MH 11 6
Katie Bowers Trumansburg OH 12 4
Lynne Principio Ardsley OH 11 1
Shannon Hennigen Eden S 11 6
Stephanie Podosek Mt. Markham OH 12 3
3rd Team School Position Grade Section
Alyssa D’Errico Byron-Bergan OH 9 5
Ashley Chain Waterloo MH 12 5
Brittany Mariano Canastota MH 12 3
Christy Chiumento Spackenkill 11 9
Dana De Serio Byron-Bergan OH 12 5
Linae Brown Broad Albin-Perth L 11 2
Lisa D’Agroso Ardsley S 12 1
4th Team School Position Grade Section
Cindy Daub Oyster Bay S 12 8
Courtney Fromm Dover S 12 1
Heather DeLong Waterloo OH 12 5
Jessica Graham Eastport-So. Manor MH 11 11
Jessica Hacket Pawling S 12 1
Lorraine Wingenbach City Honors OH 11 6
Stephanie Thompson Falconer S 12 6
5th Team School Position Grade Section
Brittany Gustin Mt. Markham S 12 3
Caitlin Reed Tully OH 12 3
Christa Shippee Northern Adirondack S 11 7
Danielle Reed Unatego H 12 4
Kathy Harrington LaFayette MH 11 3
Nicole Bush Beaver River OH 12 3
Nicole Lamie Hannibal MH 12 3
1st Team School Position Grade Section
Aris Allen Dolgeville OH/S 12 3
Ashley Napoleone Notre Dame S 12 5
Erin Hynes Candor S 10 4
Katie Frances Notre Dame OH 12 5
Kristin Kafka Candor MH 12 4
Maurin Lawrence Notre Dame MH 12 5
Megan Shay Candor OH 11 4
2nd Team School Position Grade Section
Erin Applegarth Panama OH 12 6
Jessica Stackhouse Warsaw OH 12 5
Jessica Weaver Dolgeville OH 11 3
Lauren Tefft Lake George MH 11 2
Liz Merrigan Lake George S 12 2
Maura Feil East Rockaway MH 12 8
Vanessa Oltman Croton MH 12 1
3rd Team School Position Grade Section
Ali Shumway Croton S 12 1
Ana Popovici New York Mills S 12 3
Desiree Hofmann Tuxedo 12 9
Elizabeth St. Dennis Mayfield MH 12 2
Jen Werder Honeoye OH 11 5
Michelle Missoff Living Word S 11 3
Shannon Barton East Rockaway MH 11 8
4th Team School Position Grade Section
Annie Petito Dobbs Ferry S 12 1
Bayley Morrison Randolph S 12 6
Beth Waters Edison OH/MH 12 4
Kaitlin Kolb York MH 12 5
Kristin Cobb Cincinnatus MH/S 11 3
Michelle Smith Hartford MH 12 2
Shawna Johnson Dolgeville OH 12 3
1st Team School Position Grade Section
Amanda Hubbard Horseheads MH 11 4
Claire Lindner Northport OH 12 11
Katie Moran Northport Setter 12 11
Katie Yearly Lancaster Setter 12 6
Samantha Carr Fairport Setter 12 5
Sara Spillett Liverpool MH 12 3
2nd Team School Position Grade Section
Christie Gustafson Gates-Chili OH 12 5
Cindy Eurie North Rockland OH 11 1
Jessica Piscitelli Baldwinsville Setter 12 3
Kerry Krohn Massapequa OH 12 8
Lindsay Garbacz Lancaster OH 12 6
Megan McCann Horseheads MH 11 4
3rd Team School Position Grade Section
Genna Florkowski Northport OH 12 11
Julie McClaud Pine Bush OH 12 9
Kim Koss Clarence Setter 12 6
Lisa Jaszka Lancaster MH 12 6
Rachel Cornick Union-Endicott OH 12 4
Sarah Long Sachem OH 12 11
4th Team School Position Grade Section
Adrienne Blount Mahopac MH 12 1
Ashley Thomson Minisink Valley OH 12 9
Beverly Rivera Long Beach MH 12 8
Breanne Scholla Oswego MH 11 3
Jacqueline Vann North Rockland Setter 12 1
Jennifer Albrecht Canandaigua MH 11 5
5th Team School Position Grade Section
Amanda Viviano Smithtown OH 11 11
Desiree Farley Ballston Spa OH 11 2
Hilary Dank Fairport Opp 12 5
Kristen Hordy Northport MH 12 11
Mary Boller Clarence MH 12 6
Sade Chambers Baldwinsville MH 11 3
6th Team School Position Grade Section
Colleen Kiser Frontier OH 12 6
Kristin Tanck Irondequoit OH 12 5
Nicole Phillips Sachem OH 12 11
Sarah Streib Baldwinsville OH 11 3
Stephanie Jansma Lancaster OH 10 6
Suzanne Sam Half Hollows Hills East OH 12 11
1st Team School Position Grade Section
Caitlin Mulroy Marcellus Setter 10 3
Candy Hofmann Marcellus MH 11 3
Hannah Sharp Victor OH 11 5
Kim McEathron Burnt Hills OH 12 2
Kristen Fiorillo Corning West Libero 12 4
Shannon Campbell Burnt Hills Setter 12 2
2nd Team School Position Grade Section
Cara Calcagno Pittsford Sutherland Setter 12 5
Katelyn Killigrew Rockville Centre Utility 12 8
Kim Schumer South Side Setter 12 8
Kristen Blencowe Corning West Setter 11 4
Meghan Phillips Windsor Setter/Opp 11 4
Rachael Ormsby Burnt Hills MH 10 2
3rd Team School Position Grade Section
Christine Burke South Side OH 12 8
Courtney Smith Pittsford Mendon Setter 12 5
Emily Hunt South Glens Falls MH 12 2
Katrina Staves Plattsburgh OH 10 7
Kelli Thon Victor Setter 12 5
Meaghan Martino Hendrick Hudson MH 12 1
4th Team School Position Grade Section
Danielle Heath Owego Setter/Opp 12 4
Hannah Cordes Cazenovia Setter 11 3
Jessie Condon Victor S/MH 12 5
Mary Volcko Skaneateles MH 11 3
Nicole Bowen Half Hollows Hills W. UT 12 11
Tahlia Miller East Hampton UT 11 11
5th Team School Position Grade Section
Allie Mazzaro Lewistown Porter UT 12 6
Allison Winter Corning West OH 10 4
Darryl Manzer Camden MH 12 3
Kate Love Pittsford Sutherland Opp 10 5
Michelle Orman Livonia S/MH 12 5
Stephanie Torcivia Harborfields UT 11 11
1st Team School Position Grade Section
Abby Goettsch LaFayette MH 12 3
Ashley Depp Eden OH 12 6
Harmonie Calinda John Glenn MH 10 11
Justine Petry Trumansburg MH 11 4
Karla Hardy Tully Setter 12 3
Mallory Kam Eden SETTER 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Jenna Benkleman Eden OH 11 6
Katie Brilla Westlake MH/S 12 1
Katie Gosman John Glenn Libero 10 11
Kim Lerch North Shore OH 12 8
Shae Gilmore Northern Adirondack Setter/Opp 12 7
Susan Johnson Salamanca OH 12 6
3rd Team School Position Grade Section
Aris Allen Dolgeville Setter/OH 11 3
Christy Callaghan John Glenn SETTER 11 11
Jackie Zugzda Broadalbin-Perth OH 11 2
Jessica Fuller Trumansburg OH/MH 12 4
Megan Dahlman Nazareth S/MH 12 5
Steph Podosek Mt. Markham MH 11 3
4th Team School Position Grade Section
Cassie Barber Letchworth S/OH NULL 5
Jessica Graham Eastport OH 10 11
Kali Hamilton Tully OH 11 3
Megan McCargar Lowville Setter 12 3
Sloan Dill Pelham OH 12 1
Tricia Hammerl Byron Bergen S/MH NULL 5
5th Team School Position Grade Section
Carla Goettsch LaFayette Setter 12 3
Chrissy Fanning Sacred Heart Setter 12 6
Christa Shippee Northern Adirondack Setter 10 7
Lynn Princpio Ardsley OH 10 1
Melissa Prouix City Honors Setter 12 6
Savannah Schriver Delhi OH 12 4
1st Team School Position Grade Section
Jamie Fuchs Lake George MH 12 2
Jennie Brant Greece Odyssey MH 12 5
Kathryn Redick Notre Dame-Batavia OH 12 5
Ksenia Ferrand East Rockaway OH 12 8
Megan Shay Candor OH 10 4
Michaela Jorgenson Candor MH 12 4
2nd Team School Position Grade Section
Amanda Sadallah New York Mills MH 12 3
Ashley Napoleone Notre Dame-Batavia Setter 11 5
Jodi Hammond Bloomfield MH 12 5
Lucy Matucci Croton MH 12 1
Megan Godio East Rockaway Setter 12 8
Rochelle Seese Argyle OH 12 2
3rd Team School Position Grade Section
Andrea Kyle Haldane OH 12 1
Erica Fostveit DeRuyter Setter 12 3
Laura Boyce Stony Brook OH 12 11
Lauren Wright Westfield Setter 12 6
Liz St. Dennis Mayfield MH 11 2
Teresa Rose Faith Heritage MH 12 3
1st Team School Position Grade Section
Heather Rohde Horseheads S 12 4
Jackie Ahlers North Rockland MH 12 1
Katie Passmore Horseheads OH 12 4
Kim Demmans Brockport S 12 5
Lisa Jaszka Lancaster M/O 11 6
Morgan Woodcock Liverpool MH 12 3
2nd Team School Position Grade Section
Aysen Kirca Irondequoit S 12 5
Connie Alamia Sachem OH 12 11
Jessica Piscitelli Baldwinsville S 11 3
Kelly Hassinger North Rockland OH 12 1
Lindsay Garbacz Lancaster OH 11 6
spring berth NULL NULL 11
3rd Team School Position Grade Section
Danielle Turner Sachem OH 12 11
Kate Tucker Pine Bush MH 12 9
Kim Koss Clarence OH 11 6
Nikki Houper Horseheads OH 12 4
Rachel Cornick Union-Endicott S/H 11 4
spring berth NULL NULL 11
4th Team School Position Grade Section
Katie Yearly Lancaster S 11 6
Kristen Norton Ward-Melville OH 12 11
Kristin Hoffman Massapequa MH 12 8
Lauren Nels Baldwinsville OH 11 3
Leigh Launhardt Greece-Arcadia MB 12 5
Lindsay Gloster Pine Bush OH 12 9
5th Team School Position Grade Section
Hillary Dank Fairport OPP 11 5
Kerry Krohn Massapequa OH 12 8
Kielty Ciccone Schnectady MH 12 2
Megan Fay Clarkstown South S 11 1
Sarah Spillet Liverpool MH 11 3
spring berth NULL NULL 11
6th Team School Position Grade Section
Amy Christianson Suffern OH 12 1
Ashley Anderson Liverpool S 12 3
Ashley Biondi Saratoga S 12 2
Christina Anabel Vestal OH 12 4
Jennifer Albrect Canandaigua MH 10 5
Lynn Sorel Brockport OH 12 5
1st Team School Position Grade Section
Emilie Bock Pittsford-Sutherland MB 12 5
Jessica Levy Wantagh MH 12 8
Kelly Purcell Glens Falls S 12 2
Sierra Murphy Brighton OH 12 5
spring berth NULL NULL 11
Stephanie Hopkins Sweet Home O/M 12 6
2nd Team School Position Grade Section
Jessica Mulroy Marcellus S 12 3
Kerry McNamee Wantagh S 12 8
Mara Winokur Hendrick Hudson MH 12 1
Rachel Barnhart Owego FA MH 12 4
spring berth NULL NULL 11
Tracy Schield Sweet Home OH 12 6
3rd Team School Position Grade Section
Amanda Morin South Glens Falls MH 12 2
Dina Bertoline Hendrick Hudson S 11 1
Laura Loiodice Marcellus OH 12 3
Lindsay Tarby Solvay OH 12 3
Megan Phillips Windsor S/H 10 4
Shannon Campbell Burnt Hills S 11 2
4th Team School Position Grade Section
Alyssa Gosnell Peru S 12 7
Amanda Kamm Half Hollow Hills West MH 12 11
Jenna Volko Skaneateles OH 12 3
Lucy Hollis Fox Lane OH 12 1
spring berth NULL NULL NULL
Steph Thornton Corning West OH 12 4
5th Team School Position Grade Section
Amanda McClure Corning West S/H 12 4
Hannah Sharp Victor OH 10 5
Katie Hall Marcellus OH 12 3
Kim Donohue Monticello OH 12 9
Nicole Casciani Pittsford-Sutherland S 12 5
Tahlia Miller East Hampton OH 10 11
1st Team School Position Grade Section
Alicia Carpenter Dolgeville MH 12 3
Ashley Doep Eden OH 11 6
Karla Hardy Tully S 11 3
Katherine Litras John Glenn S 12 11
Mallory Kam Eden S 11 6
Tiffany Rock Northern Adirondack OH 12 7
2nd Team School Position Grade Section
Harmonie Calinda John Glenn MH 9 11
Jessica Benvin Westlake MH 12 1
Kate Czarniak Tully MH 12 3
Kristy Cowles Lansing S 12 4
Leah Lyons Lafayette MH 12 3
Melanie Roes Lowville MH 12 3
3rd Team School Position Grade Section
Cassie Barber Letchworth S/H 11 5
Helen Putriment Cobleskill-R'ville OH 12 2
Jackie Russo Canastota S/H 12 3
Johanna Martin Northern Adirondack OH 12 7
Michelle Reiff Westlake OH 12 1
Shannon Eichenseer Cattaraugus OH 12 6
4th Team School Position Grade Section
Arielle Rebraid Rhinebeck OH 12 9
Becky Widrick Beaver River H 12 3
Celestine Coney Lyons MH 12 5
Kate Carpenter Trumansburg MH 12 4
Kerri Cromwell Carle Place OH 12 8
Taryn Hamilton Tully O/M 12 3
5th Team School Position Grade Section
Amanda Madore Broadalbin-Perth MH 12 2
Bree Dallinga Ardsley OH 12 1
Carolyn Clarvoe Cooperstown S/H 12 3
Jackie Wicks Carle Place S 12 8
Nikki Lockhart Nazareth S 10 5
Suzanne Clarvoe Cooperstown S/H 12 3
1st Team School Position Grade Section
April Gerry Pawling MH 12 1
Heather Nichols Lake George MH 12 2
Keriann Martin Old Forge MH 12 3
Michelle Neadom DeRuyter MH 12 3
Monique St Claire Lake George S 12 2
2nd Team School Position Grade Section
Caitlyn St Ledger Croton MH 12 1
Cori Hept Bloomfield OH 12 5
Erin Graham Oakfield-Alabama MH 12 5
Jen Smith Old Forge MH 12 3
Krista Newman Candor MH 12 4
Miranda Leader Living Word S 12 3
3rd Team School Position Grade Section
Crystal Duncan Millbrook MH 12 9
Kathryn Redick Batavia Notre Dame OH 11 5
Lindsay Radnor Catechu Lake S 12 6
spring berth NULL NULL NULL
Teresa Rose Faith Heritage MH 11 3
Vanessa Yuret Mayfield OH 12 2
1st Team School Position Grade Section
Jackie Ahlers North Rockland MH 11 1
Kerry O'Brien Webster OH 12 5
Lauren Goldmacher Smithtown MH 12 11
Liz Loveless Baldwinsville S 12 3
Rachel Rush Sweet Home S 12 6
Spring Berth NULL NULL NULL
2nd Team School Position Grade Section
Christa Glenn Smithtown OH 11 11
Erin Walker Fulton MH 12 3
Kaleena Miller Mahopac MH 12 1
Melanie Wilson Sweet Home OH 12 6
Nikki Houper Horseheads OH 11 4
Spring Berth NULL NULL NULL
3rd Team School Position Grade Section
Allyssa Ruffino Sweet Home OH 12 6
Connie Alamia Sachem OH 12 11
Courtney Lambert Webster S 12 5
Katie Passmore Horseheads RS 11 4
Kelly Hasslinger North Rockland OH 11 1
Lisa Tanck Irondequoit OH 12 5
4th Team School Position Grade Section
Emily Mott Vestal S 12 4
Erin Harvey Smithtown S 12 11
Pam DeLuca North Rockland OH 12 1
Rachel Cornick Union-Endicott OH 10 4
Spring Berth NULL NULL NULL
Stephanie Hopkins Sweet Home OH 11 6
5th Team School Position Grade Section
Crystal Vasquez North Rockland MH 12 1
Kim Demmans Brockport S 11 5
Laurel Oliver Watertown MH 12 3
Mollie Schrantz Lancaster OH 12 6
Morgan Woodcock Liverpool MH 12 3
Nicole Bergin Clarkstown South OH 12 1
6th Team School Position Grade Section
Hallie Kuhn Half Hollow Hills East OH 11 11
Heather Rohde Horseheads S 11 4
Jan Shaw North Tonawanda OH 12 6
Jen Smith Orchard Park OH 12 6
Lauren Nels Baldwinsville H 11 3
Spring Berth NULL NULL NULL
1st Team School Position Grade Section
Elvina Kung Half Hollow Hills West MH 12 11
Katie DeMarco Minisink Valley OH 12 9
Lauren Guest Marcellus MH 12 3
Sarah Guest Marcellus MH 12 3
Spring Berth NULL NULL NULL
Trica Jones Corning East MH 12 4
2nd Team School Position Grade Section
Amanda Kamm Half Hollow Hills West MH 11 11
Beth Hurley Pittsford-Sutherland OH 12 5
Heather Tilert Lake Shore S/RS 12 6
Nicole Batiste Burnt Hills MH 12 2
Nicole Casciani Pittsford-Sutherland S 11 5
Spring Berth NULL NULL NULL
3rd Team School Position Grade Section
Kerry McNamee Wantagh S 11 8
Kristen Wheaton Corning East OH 12 4
Larissa Dobransky Owego OH 12 4
Megan Welsh Hendrick Hudson RS 12 1
Michelle Kelley Beekmantown OH 12 7
Spring Berth NULL NULL NULL
4th Team School Position Grade Section
Betsy Baydala Rockville Centre S 12 8
Fernanda Lanza Plattsburgh OH 12 7
Katie Gaurino Wantagh MH 12 8
Katie Washington Pittsford Mendon OH 12 5
Krysta Bradford Minisink Valley DS 12 9
Mara Winokur Hendrick Hudson MH 11 1
5th Team School Position Grade Section
Betsy Baydala Rockville Centre S 12 8
Jenny Costello Cazenovia OH 12 3
Kristi Murphy Minisink Valley S 11 9
Leah Lefevre Solvay OH 12 3
Lucy Hollis Fox Lane OH 11 1
Teresa Gelatt Owego S 12 4
6th Team School Position Grade Section
Brandi Butler Batavia RS 11 5
Emily Schmerbeck Eastridge S 12 5
Jess Mulroy Marcellus S 11 3
Spring Berth NULL NULL NULL
Spring Berth NULL NULL NULL
Tami Mosler Skaneateles OH 12 3
1st Team School Position Grade Section
Cassidy Mariano Canastota S/RS 12 3
Diana Wierzba Eden OH 12 6
Erin Cleveland Lansing RS 12 4
Kristen Ross Northern Adirondack S 12 7
Renee Kam Eden S 12 6
Spring Berth NULL NULL NULL
2nd Team School Position Grade Section
Brianna Kenna Pearl River OH 12 1
Carla Hardy Tully S/RS 11 3
Gretchen Guziec Eden OH 12 6
Jill Ahouse Trumansburg MH 12 4
Spring Berth NULL NULL NULL
Tara Morgan Tully MH 12 3
3rd Team School Position Grade Section
Alexis Geppner Pearl River S 12 1
Ashley Wolff Beaver River OH 12 3
Katie Henry City Honors RS 12 6
Spring Berth NULL NULL 4
Spring Berth NULL NULL NULL
TBA NULL NULL 8
4th Team School Position Grade Section
Amy Stemmler Broadalbin-Perth RS 12 2
Danielle Federico Syracuse CBA S 12 3
Jen Tarbell Letchworth RS 11 5
Jenalee Bates East Rochester S 12 5
Katie Hall Burke OH 12 9
TBA NULL NULL 8
5th Team School Position Grade Section
Aficia Carpenter Dolgeville MH 11 3
Cassie Barber Warsaw RS 10 5
Kristen Belknap Mayfield RS NULL 2
Kristin Vogt Delhi MH 12 4
Meghan Philips Windsor S/RS 9 4
Shannon Curry Northern Adirondack MH 12 7
1st Team School Position Grade Section
Cori Hept Bloomfield OH 11 5
Jessica Hill Tioga OH 12 4
Kan Fuller DeRuyter S 12 3
spring berth NULL NULL NULL
Stephanie Attinell Craton Harmon OH 12 1
Tabatha Chastang Bloomfield S 11 5
2nd Team School Position Grade Section
Antonia Pereira Croton Harmon OH 12 1
Heather Briggs Argyle RS NULL 2
Jeannette Becker Living Word Academy OH 12 3
Jessica Scherer Tuxedo OH 12 9
Krista Spooner Brookfield OH 12 3
Sarah Besemer Spencer-Van Etter S 12 4
3rd Team School Position Grade Section
Billy Dee Morrison Randolph OH 12 6
Erica Fostveit DeRuyter OH 10 3
Grace Randall Warrensburg OH 12 2
Heather Nichols Lake George RS NULL 2
Lindy Monczynski West Valley MH 12 6
Spring Berth NULL NULL NULL
1st Team School Position Grade Section
Adrienne Yerdon Baldwinsville 12 3
Brandi Trapasso N. Tonawanda 12 6
Breann Trapasso N. Tonawanda 12 6
Kelly McEathron Burnt Hills 12 2
Kinsey Finn Webster 12 5
Lauren Weber Connetquot 12 11
2nd Team School Position Grade Section
Becky Shoff Baldwinsville 12 3
Christine Robbins Burnt Hills 12 2
Kerry O'Brien Webster 11 5
Lindsay Matitosh N. Tonawanda 12 6
Maria Labrutto Ithaca 12 4
Melissa Miller N. Rockland 12 1
3rd Team School Position Grade Section
Andrea Smith Frontier 12 6
Jen Crout Horseheads 12 4
Kim Hoffman W. Babylon 12 11
Michelle Cicero Smithtown 12 11
Molly Ryan Fairport 12 5
Sara Gigantino Ithaca 12 4
4th Team School Position Grade Section
Elizabeth Ommundsen Northport 12 11
Jackie Ahlers N. Rockland 10 1
Jennifer Pollakusky Baldwin 12 8
Kate Mohr Clarence 12 6
Krista Thorsen Clarkstown 12 1
Lisa Tanck Irondequoit 11 5
5th Team School Position Grade Section
Cherisse Rehman Churchville Chili 12 5
Heather Frame Burnt Hills 12 2
Jamie Simonds Cicero N. Syracuse 12 3
Jessica Roeber Kingston 12 9
Molly Schrantz Lancaster 11 6
Monica Marlowe Sachem 12 11
Nicole Begim Clarkstown S. 11 1
6th Team School Position Grade Section
Andrea Chibbaro Bellport 12 8
Anne German Canandaigua 12 5
Betsy Baydala Rockville Center 11 8
Jen Demmans Brockport 12 5
Lisa Benjamin Horseheads 12 4
Mary Kate Reardon Mepham 12 8
Trina Scalza Warwick 12 9
Wanita Mitchel Mamaronek 12 1
1st Team School Position Grade Section
Diane Wierzba Eden 11 6
Jarrah Foster Pittsford Sutherland 12 5
Lacey Musso Shoreham Wading River 12 11
Megan Schloat Fox Lane 12 1
Nicole Reis Fox Lane 12 1
Renee Kam Eden 11 6
2nd Team School Position Grade Section
Angela Arcadi Massena 12 10
Beth Bleeker Pittsford Mendon 12 5
Callie Hayes Broadalbin Perth 12 2
Kerry Pease Corning East 12 4
Kristen Horyl Marcellus 12 3
Shelley Ulrich Pittsford Sutherland 12 5
3rd Team School Position Grade Section
Gretchen Guziec Eden 11 6
Jaime Quinn Wantagh 12 8
Lauren Guest Marcellus 11 3
Liz Fraccia Glens Falls 12 2
Megan Siemers Fox Lane 12 1
Sarah Guest Marcellus 11 3
4th Team School Position Grade Section
Crystal Wall Solvay 12 3
D.J. Hagerman Pittsford Sutherland 12 5
Elvina Kung Half Hollow Hills East 11 11
Jillian Federico Islip 12 11
Jodi Stillman Hewlett 12 8
Patty Zwick Owego 12 4
5th Team School Position Grade Section
Clara Loeffel Pelham 12 1
Diane Mathews Johnson City 12 4
Jenny Manabat Plattsburgh 12 7
Kristen Purcell So. Glens Falls 12 2
Sara Fardone East Hampton 12 11
Sarah Coolidge Newark 12 5
6th Team School Position Grade Section
Ashley Mokan Corning East 12 4
Clare Henderson Rondout Valley 12 9
Fallon Hearst Hewlett 11 8
Katie Kress Livonia 12 5
Lindsay Grant Batavia 12 5
Meredith Craig Nazareth 12 5
1st Team School Position Grade Section
Cassidy Mariano Canastota 11 3
Catherine New Croton 11 1
Jill Ahouse Trumansburg 11 4
Katie Henry City Honors 11 6
Katie Martucci Croton 11 1
Kristen Risber Port Jefferson 11 11
2nd Team School Position Grade Section
Crystal Mathews Dolgeville 11 3
Danielle Alric Mayfield 11 2
Jess Werder Honeoye 11 5
Kristen McCullough City Honors 11 6
Martha Buck Lake George 11 2
Stephanie Antonelli Croton 11 1
3rd Team School Position Grade Section
Emily Myers Cuba Rushford 11 5
Heather Nichols Lake George 10 2
Kim Conners CBA 11 3
Kristen Ross North Adirondack 11 7
Sara Besemer Spencer Van Etten 11 4
Tina Wallace Lafayette 11 3
4th Team School Position Grade Section
Antonia Perrara Croton 11 3
Christina Mead Wellsville 10 5
Danielle Boliver Beaver River 11 3
Kristen Aiken Sidney 11 4
Sonia Replansky Rhinebeck 11 9
Wendy Soni Hampton Bays 11 11
5th Team School Position Grade Section
Erica LaFountain Potsdam 11 10
Jamie McMullen Letchworth 11 5
Jaritha Knight Lyons 11 5
Samatha Moxey Delaware 11 4
Suzanne Porzelt Carle Place 11 8
Xan Geerson NE Clinton 11 7
1st Team School Position Grade Section
Janet Hammond Argyle 12 2
Jessica Custer DeRuyter 12 3
Katie Homan Argyle 12 2
Megan Hall Fort Edward 12 2
Sarah Blew Houghton 12 5
Sarah Swanson, Houghton 12 5
2nd Team School Position Grade Section
Aaron Norton Haldane 12 1
Jessica McAndrew Ellicottville NULL 6
Kari Fuller DeRuyter 12 3
Krista Spooner Brookfield 12 3
Lindsay Bradley Cattaraugus 12 6
Mandy Agnew Cattaraugus 12 6
3rd Team School Position Grade Section
Jeannette Becker Living Word 12 3
Jennifer Sutherland Batavia ND 12 5
Kristen DeMino Haldane 12 1
Kristin Briggs Deposit 12 4
Shannon Kenter Madrid W'ton 11 10
Susanna Seymore Living Word 12 3