Todays Matches

Churchville-Chili at Victor Tournament 8:00 am Tournament
West Irondequoit at Victor Tournament 8:00 am Tournament
Hilton at Victor Tournament 8:00 am Tournament
Fairport at Victor Tournament 8:00 am Tournament
Pittsford Sutherland at Victor Tournament 8:00 am Tournament
Wayne at Victor Tournament 8:00 am Tournament
Newark at Victor Tournament 8:00 am Tournament
Bloomfield at Victor Tournament 8:00 am Tournament
Cuba-Rushford at Chautauqua Lake Tournament 8:30 am Tournament
Honeoye Falls-Lima at Victor Tournament 8:30 am Tournament
Gates-Chili at Victor Tournament 8:30 am Tournament
Rochester Academy Charter at Holley 10:00 am Non-League
Campbell-Savona at Genesee Valley 11:30 am Non-League
Brighton at Greece Athena 12:00 pm Monroe County - Division 3
Bishop Kearney at Mt. St. Mary's 12:00 pm Non-League
Aquinas at Harley-Allendale Columbia 1:30 pm Non-League
East Rochester at Charles G. Finney 2:00 pm Non-League
Mynderse at Hammondsport 3:00 pm Non-League

Yesterday's Scores

Warsaw 25-25-25 :: 18-11-17 Letchworth Livingston County - Division 2
Wheatland-Chili at Keshequa 5:00 pm Non-League
Franklin at ECHS/Wilson 5:30 pm Rochester
Archbishop Walsh at Hinsdale 5:30 pm Non-League
Kendall 25-25-21-25 :: 19-23-25-22 Northstar Non-League
Hammondsport at Bloomfield 6:00 pm Non-League
Edison at East 6:00 pm Rochester
Sodus 14-18-18 :: 25-25-25 Gananda Wayne County
Dundee at Honeoye 6:00 pm Finger Lakes West
Avon 17-25-25-18-25 :: 25-23-22-25-19 LeRoy Livingston County - Division 2
Williamson 20-13-9 :: 25-25-25 North Rose-Wolcott Wayne County
York at Pavilion 6:00 pm Livingston County - Division 3
Geneseo 27-25-20-25 :: 25-12-25-21 Perry Livingston County - Division 3
Monroe at School of the Arts 6:00 pm Rochester
Greece Olympia at West Irondequoit 6:00 pm Monroe County - Division 2
Pembroke at Akron 6:30 pm Non-League
Byron-Bergen at Attica 6:30 pm Genesee County - Division 1
Oakfield-Alabama 25-25-25 :: 21-22-21 Lyndonville Genesee County - Division 2
Waterloo at Midlakes 6:30 pm Finger Lakes East
Dansville at Wayland-Cohocton 6:30 pm Livingston County - Division 1
Arkport-Canaseraga 15-10-9 :: 25-25-25 Fillmore Non-League

Varsity and JV pool play and playoff information is attached.

Scholarship application is also attached.

Attachments:
Download this file (2018 Adler Boys.pdf)Boys JV and Varsity[Boys JV and Varsity Pool Play]188 kB
Download this file (2018 Adler JV and Varsity Girls Tourny.pdf)Girls JV and Varsity[Girls JV and Varsity Pool Play]28 kB
Download this file (2018 GARY ADLER APPLICATION.pdf)Scholarship Application[2018 Scholarship Application]131 kB

Varsity and JV pool play and playoff information is attached.

Scholarship application is also attached.

Attachments:
Download this file (2018 Adler Boys.pdf)Boys JV and Varsity[Boys JV and Varsity Pool Play]188 kB
Download this file (2018 Adler JV and Varsity Girls Tourny.pdf)Girls JV and Varsity[Girls JV and Varsity Pool Play]28 kB
Download this file (2018 GARY ADLER APPLICATION.pdf)Scholarship Application[2018 Scholarship Application]131 kB

Still a couple of schools looking to fill positions . . . Job Listing